Poszt 2011, Pécs - információ, versenyprogram, műsor

update: 2011.06.18.

A Poszt díjazottjai - teljes lista


update: 2011.04.10.


A tavalyi buliról szóló bejegyzéseink itt, alább pedig ebben a sorrendben:

1. Jegyek, általános információ
2. A versenyprogram előadásai
3. A versenyprogram műsora, pontos időpontokkal, helyszínekkel



1. Poszt - jegyek, információ
Tel: 72 211-965, 72 512-675, fax: 72 512-669,
E-mail: jegyiroda@poszt.hu, web: poszt.com
Iroda: Pécs, Színház tér 2.

***

2. Poszt - a versenyprogram előadásai
:

Nagyszínház:

Nyikolaj Vasziljevics Gogol: A revizor - Csokonai Színház
Rendező: Vladiszlav Troickij

Csiky Gergely: Prolik - Gárdonyi Géza Színház
Rendező: Máté Gábor

Molière: A mizantróp - Katona József Színház
Rendező: Zsámbéki Gábor

Anton Pavlovics Csehov: Három nővér - Nemzeti Színház
Rendező: Andrei Şerban


Kovács Márton - Mohácsi István - Mohácsi János: Egyszer élünk
avagy a tenger azontúl tűnik semmiségbe - Nemzeti Színház

Rendező: Mohácsi János

Hadar Galron: Mikve - Vígszínház
Rendező: Michal Dočekal


Stúdióelóadások a nagyszínházban:

Oleg Zsukovszkij - Szénási Miklós - Lénárd Ödön szövegei alapján:
Mesés férfiak szárnyakkal - Csokonai Színház
Rendező: Vidnyánszky Attila

William Shakespeare: A velencei kalmár - Tamási Áron Színház, Sepsiszentgyörgy
Rendező: Bocsárdi László


Kamara- vagy stúdiószínház:

Háy János: Nehéz - Bárka Színház
Rendező: Bérczes László

John Kander - Fred Ebb - Bob Fosse: Chicago - Hoppart Társulat
Rendező: Zsótér Sándor

Georg Büchner: Leonce és Léna - Kolozsvári Állami Magyar Színház
Rendező: Tompa Gábor

Martin Sperr: Vadászjelenetek Alsó-Bajorországból - Nemzeti Színház
Rendező: Alföldi Róbert

Pintér Béla - Darvas Benedek: Parasztopera - Pécsi Nemzeti Színház
Rendező: Mohácsi János

Pintér Béla: Szutyok - Pintér Béla és Társulata
Rendező: Pintér Béla

Bertolt Brecht: Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban - Színház- és Filmművészeti Egyetem
Rendező: Zsótér Sándor

***

  3. Poszt - a versenyprogram műsora, helyszínekkel (változások lehetségesek):

   Nagyszínház   Nagyszínház Külső helyszín1 Külső helyszín2
ParkMozi v Zenepark
jún 9, csütörtök  6, A velencei kalmár  10, Parasztopera      
jún 10, péntek  8:30, Három nővér  5:30, 9:30, Nehéz      
jún 11, szombat  6:30, Három nővér  6, 9, Szutyok      
jún 12, vasárnap  8, Egyszer élünk    6, 8, Félelem    
jún 13, hétfő  6, Egyszer élünk        
jún 14, kedd  5, 9:30, Mesés férfiak  8, Leonce és Léna    8, 12, Vadászj.  9, Chicago
jún 15, szerda  8:30, Revizor  6, Leonce és Léna  5,11:30,Félelem    9, Chicago
jún 16, csütörtök  8:30, Mikve  5, 9, Prolik  5,11:30,Félelem    Chicago, esőnap
jún 17, péntek  6, Mikve  7, 10, A mizantróp      
jún 18, szombat  8, díjkiosztó