Állás – Könyvelőt keres a Centrál Színház

Mérlegképes könyvelő munkatársat keres a Révay utcai teátrum.

Feladatok:

  • a színház teljes körű önálló könyvelése (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes tételek)
  • NAV, KSH és egyéb hatóságok felé történő adatszolgáltatások, bevallások előkészítése
  • Tárgyi eszközök kezelése, aktiválás, értékcsökkenés elszámolása
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Éves beszámoló készítésében való aktív közreműködés
  • Az éves könyvvizsgálatokon való részvétel
  • Időszakos kimutatások készítése
  • Határidők nyilvántartása és betartása

Elvárások, szükséges tapasztalat, végzettség:

  • Hasonló területén szerzett tapasztalat, min. 2 év előny, de nem feltétel
  • Munkakörhöz kapcsolódó törvények ismerete
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Megbízhatóság, döntésképesség, koordinálás és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Terhelhetőség
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Hessyn könyvelő program ismerete előny, de nem feltétel
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)

Pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázó személyes adatainak pályázattal összefüggésben történő kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • béren kívüli juttatás
  • kulturált munkakörnyezet

Egyéb információ:

  • a munkaviszony rész- (min. 6 órás) vagy teljes munkaidőben is ellátható
  • a munkaviszony 3 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • a pályázat beadásának határideje: 2017. május 15.
  • a pályázat benyújtásának módja: kizárólag elektronikusan a gazdasagi@centralszinhaz.hu e-mail címre
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 5 napon belül
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően
  • egyéb tájékoztatást a színház gazdasági igazgatójától kérhető a 301-2060 mellék: 140-es telefonszámon munkaidőben 10:00 – 16:00 között
süti beállítások módosítása