Németh Sándor

a témát nyitotta: Naska | 2005. szeptember 26. hétfő, 01:00

új hozzászólás

szigethy | 2008. november 2. vasárnap, 20:16
Tavasszal A Volksoper mûsorán egy honapban 2-3-szor játszott epizodszerepeket. Az interneten talaltam meg. Lehet hogy megérne egy kirándulást, bár megnéztem a bécsi szinházjegyárakat, már nem vagyok benne biztos!
válasz erre

Nuss | 2008. október 24. péntek, 14:04
Vajon Bécsben játszik még? Lehet, hogy megérne egy kirándulást.
válasz erre
előzmény: szigethy #49

szigethy | 2008. október 24. péntek, 12:18
Bocs, lehet hogy már késõ, de csak most olvastam a levelezésbe! Én a Volksoper cimre irva értem el Németh Sándort. Ott átadnak Neki minden levelet! Sajnálom ha már késõ.
Csak annyit, nagyon nagyon kár hogy mi már soha többé nem fogjuk itt Budapesten élvezni a játékát!
válasz erre

Trebitsch | 2008. április 12. szombat, 17:47
Küldj egy emailt, mondjuk, a Fõvárosi Operettszínházba - a színház honlapján biztosan lesz használható email cím -, és ott szerintem fognak tudni segíteni.
válasz erre
előzmény: #

Erk | 2008. április 11. péntek, 23:13
Kár, hogy egyre kevesebben emlékeznek rá. Én segítséget szeretnék kérni, vele kapcsolatosan. Iskolánk (Ált. Iskola, Bánréve) idén lesz 100 éves és szeretnénk meghívni minden híres embert, aki annak idején itt tanult. Többek között Németh Sándort. Sajnos eddig nem sikerült kiderítenem a címét. Kérem, aki tud segítsen!
válasz erre
előzmény: #

Trebitsch | 2008. február 26. kedd, 22:38
Vajon itthon van, hazahívták-e, fellép-e, emlékeznek-e még rá a pesti Broadway-en?
65 év mégiscsak 65 év!
válasz erre
előzmény: szigethy #43

Trebitsch | 2008. január 15. kedd, 22:54
Ki tud róla valami frissebbet? Épp egy éve volt az utolsó hozzászólás vele kapcsolatban.
válasz erre

Nuss | 2007. január 14. vasárnap, 14:17
Nem fogjuk. Sajnos.
válasz erre
előzmény: szigethy #43

szigethy | 2007. január 14. vasárnap, 13:16
Tudjátok nagyon szeretnem látni 2oo7.februárjában az Operett szinpadán a 65. születésnapján , természetesen a régi kollégái társaságában: Kovács Zsuzsa, Farkas Bálint, Lehóczky Zsuzsa stb. "ÁLOM ÁLOM ÉDES ÁLOM....."
válasz erre

Trixi2 | 2006. december 31. vasárnap, 07:18
haaat nem tudom...kint mindenkepp sikere van!!!
válasz erre
előzmény: majomka #41

majomka | 2006. december 25. hétfő, 08:19
Már a 60.születésnapján is nagy nyomás kellett,hogy meghivják a "fiatal" vezetõk,remélhetõleg most a Bécsben bemutatott KGM által elrendezett Marica,amiben játszik Németh Sándor,eszébe juttatja,hogy nemcsak a bécsi Volksoper tagja a müvész úr.
válasz erre

Trixi2 | 2006. december 24. vasárnap, 06:21
szerintem nem a fiatalokon mulik...en nagyon kicsi voltam amikor Nemeth Sanyi szuuuper volt minden darabban! Megis emlekszem es szivesen latnam...en annyira nem nyulnek bele a multba:)))
Inkabb "csak"egy Zsadon-Jankovits-Oszvald-Farkas B. Nemeth Sanyi eloadast raknek ossze...:))
válasz erre
előzmény: Nuss #39

Nuss | 2006. november 14. kedd, 15:41
ÚGY ÁM!!
válasz erre
előzmény: szigethy #38

szigethy | 2006. november 14. kedd, 13:37
Tudjátok, az a szomorú, hogy valószinû az Operett szinház "fiatal" vezetõségének már eszébe sem jut a Németh Sándor meghívása. Egy szinházi baratnõmtõl hallottam hogy a társalgóban megemlítette mikor a gyönyörû Kiss Ilona meghalt és már senki nem tudta ki volt az a Kiss Ilona. Szomorú de igy van, hogy csak egy páran vagyunk akiket még érdekel egy régebbi tehetséges operettes gárda, és szeretnénk Õket látni. Nem tudom miért nem lehet összeállitani egy esztrád mûsort a régi operettesekkel együtt. Például szivesen vennék CD lemezt is ezekkel az elõadókkal, Zentai, Németh Marika, Petress, Baksay, Sárdy, Németh S. és a többiek, de a lemezkiadók ebben ugy látszik nem látnak fantáziát.
Sziasztok.
válasz erre

Trixi2 | 2006. október 27. péntek, 10:50
persze h vannak, en a rendezökre gondoltam...azt mondta ha hivjak öt, nem fog nemet mondani!
Ugy tünik nem hivjak...pedig nagy kar szerintem is!Ö ertette mi az h operett...
válasz erre
előzmény: szigethy #34

modorator | 2006. október 3. kedd, 01:30
Látom, ráakadtál Németh Sándor topikjára, ezért a "N.S.65.éves lesz." címmel és azonos szövegû hozzászólásoddal nyitott külön témát töröltem.
válasz erre
előzmény: szigethy #35

szigethy | 2006. október 2. hétfő, 08:31
Kiváncsi vagyok hogy 2007.februárjában lesz Németh Sándor 65.éves, megemlékeznek e Róla. Jó lenne ha megint meghívnák egy ünnepi fellépésre! Ha megtudtok valamit, irjatok! Köszi.
válasz erre

szigethy | 2006. szeptember 11. hétfő, 13:57
Ahogy a hozzászólásokból kitünik van elég operett szeretõ közönség aki szivesen látná Németh Sándort a Operett szinház szinpadán. Nem kéne a "mi" Németh Sándorunkat teljesen a bécsieknek adni. Máig sajnalom hogy a 60.szülinapi fellépésére már nem kaptam jegyet.
válasz erre
előzmény: Trixi2 #33

Trixi2 | 2006. július 7. péntek, 08:23
szerintem szuperül csinalja Becsben is a dolgat nagyon szeretik, megmondta, ha hivjak jön!Ugy tünik nincs mar ra szükseg itthon...
válasz erre
előzmény: majomka #31

piafe | 2006. június 30. péntek, 19:18
Milyen érdekes..., vagy nem is tudom, mi érdekes van abban, hogy az elmúlt években semmit nem hallottunk/hallottam Németh Sándorról. Nekem valahogy, ha az Operettszínház mûvészei közül, mint elsõsorban táncost kellene megneveznem, akkor legelsõként még mindig az õ és Csere László neve ugrik be. Természetesen nagyszerû és nagynevû elõdeik is voltak nekik, meg remek utódaik is vannak a Nagymezõ utcai színpadon, de mégis... :)))
válasz erre