Állás, munka

a témát nyitotta: dohil | 2007. június 18. hétfő, 01:00

új hozzászólás

Ági0320 | 2014. január 17. péntek, 16:01
Társulatunk kezdő, amatőr és végzett színészek jelentkezését várja előadásokhoz! Korosabb korosztály előnyben!

Keresett karakterek:

1. -Rosszfiú: Jóképű, sovány 170 feletti, kreol, bőrű, sötét hajú 30 körüli férfi. Rendelkezzen belső erővel.

2. -40 körüli szép arcú hölgy sötét hosszú hajjal, sovány alkattal.

3. -50 feletti úriember, mackós alkattal

4. -50 Feletti úriember kifejezetten sovány testalkattal.

Jelentkezés: 70/565-86-99

válasz erre

fábián.agnes | 2014. január 7. kedd, 12:15

Fábián Ágnes vagyok.24 éves fiatal.

Színházban szeretnék megint dolgozni. Díszlet -és jelmeztervező asszisztens végzettségem van. Mellette dolgoztam öltöztetőként és kellékesként is. Dolgoztam a békéscsabai Jókai Szynházban illetve a vajdasági Tanyaszínházban is.

Szeretem a kreatív dolgokat, ezért is végeztem el a virágkötő szakmát.

Nyártól vállalnék munkát, akár szabadtéri, akár kőszínházi.

Aki tud valamit erre a címre írjon:

fabian.agnes89@gmail.com

válasz erre

Betty9797 | 2014. január 4. szombat, 18:02
simple forum | Információ

Szia Betty vagyok(17éves leszek idén) szeretnék csatlakozni egy budapesti színházhoz vagy amatör társulathoz mint színésznő és/vagy táncosnő vagy

szivesen folytattnám a színészett tanulását színházban fellépési lehetőséggel.

Van egy kevés tapasztalatom énekben,színészettben és táncban is mert:

Általánosban olyan 4 évig énekkaros voltam, 2013 -ban kezdttem újra az éneklést énekstudióban/énekiskolában ahova jelenleg is járok.2013-ban 4 honapig színházi színész és színházi táncos képzésre jártam jelenleg egy tánciskolában tanulok színpadí táncott.Ezek melett statisztáltam is már sorozatban de a modellkedéssel is probálkozom.

Email:Beth006@index.hu

válasz erre

Anda35 | 2014. január 2. csütörtök, 15:22
Fodrász  és  profi sminkes végzetséggel szeretnék színházban vagy filmes területen dolgozni.

A szakmai munkában a kihívás, a más munkaterületen a tapasztalat szerzése, szemléletmód,  munkakultúra, szakmai háttér megismerése érdekes számomra.

Köszönettel 

DHorváth Andrea
artsbyharmony@gmail.com

válasz erre

CSMS | 2014. január 2. csütörtök, 13:09
 JANUÁRI FELVÉTEL A CSILLAG MUSICAL STÚDIÓBA!!!

Magyarország legnagyobb musical Stúdiója a Csillag Musical Stúdió szeretettel várja 10. jubileumi évadába a tehetséges, színház szerető fiatalokat!

ELSŐ ALKALOM, BEIRATKOZÁS: JANUÁR 4. SZOMBAT

Korosztályok, csoportok:

- 4-től 8 éves korig (Mini csoport) – szombat 10-12 óra

- 8-tól 16 éves korig (Gyerek csoport) – szombat 10-13 óra

- 16-éves kortól (Felnőtt csoport) – szombat 14-18 óra

A Stúdió célja hogy fejlessze a fiatalok ének és tánc tudását, valamint megismertesse velük a színész mesterség szépségeit! Elősegítse a közösségbe való beilleszkedésüket, növelje önbizalmukat, tökéletes kikapcsolódást, és élményt nyújtson, és nem utolsó sorban fellépési lehetőségeket biztosítson.

Helyszín: Klauzál Gábor Budafok Tétényi Művelődési Központ (Budapest 1222 Nagytétényi út 31 - 33. )

Az első alkalom ingyenes, kérjük, hogy edző ruhát és váltó cipőt mindenki hozzon magával.

Jelentkezés és bővebb információ:

Nagy Zsuzsa 06-70-665-2349

info@musicalstudio.hu

http://www.musicalstudio.hu

https://www.facebook.com/csillagmusicalstudio
válasz erre

Dorothy | 2013. november 4. hétfő, 16:40

Szeretném magam kipróbálni Díszlettervezőként!

Másfél éve dolgozom egy kissebb színháznál. Több díszletessel dolgoztam már. Szívesen várom KISEBB TÁRSULATOK, vagy EGYÉNI RENDEZŐK jelentkezését akik mellet több tapasztalatot szerezhetnék.  Elérhetőségem: happy.hivatalos@gmail.com

Elsősorban: Tolna, Baranya, Somogy megye. De természetesen máshol is érdekel.

válasz erre

CSMS | 2013. október 21. hétfő, 17:48
FIGYELEM!!! CASTING!!!

A Csillag Musical Társulat karácsonyi előadásához castingot hirdet 8 és 16 év közötti fiatalok számára. A meghallgatáson várjuk a prózai, énekes és táncos szerepekre jelentkezőket is. Előképzettség előny, de nem feltétel.

A szereplőválogatásra mindenkitől kérünk egy verset vagy monológot, énekesi szerepre jelentkezőktől egy szabadon választott musical dalt, illetve mindenkitől edzőcipőt és kényelmes váltóruhát!

Időpont: 2013. október 27, 14.00-tól (kb. 17 óráig)

Helyszín: Klauzál Gábor Művelődési Központ (1222, Budapest, Nagytétényi út 31-33.)

A próbák időpontjai: október 31-étől, csütörtök és kedd esténként 18.00-20.00 óráig a Klauzál Gábor Művelődési Központban

Előadás: 2013. december 19, időpontok: 10.00, 12.00, 19.00 óra

Előzetes regisztráció az info@musicalstudio.hu email-címen!
válasz erre

korhintaszinhaz | 2013. október 18. péntek, 07:54
HIRDETÉS

A Korhinta Színház felvételt hirdet, kulturális közösségi feladatok elvégzésére:

Színész (profi és amatőr), rendező asszisztens, operatőr, fotós, zenész, énekes, táncos

Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk, történelmi színmű előadásához!

Jövedelem: Bruttó 96.800.-ft

Munkaidő: heti 30 óra változó időpontokban

Időtartam: 2013.11.01.-2014.04.30.-ig.

Iskolai végzettség: minimum középfokú

Feltétel: budapesti bejelentett lakos

Feltétel: Munkaügyi Központ által regisztrált munkanélküli

Jelentkezni lehet: önéletrajzzal email-ben: illesnevinczeeva@gmail.com

Személyesen: 2013.10.21.-én 14 órakor, 1161 Budapest Rákosi út 71.

Telefonon: 06-70-4546-434

Illésné Vincze Éva, társulatvezető

válasz erre

nikolettvipler | 2013. október 14. hétfő, 11:52

Díszítőfestő szakképesítéssel rendelkezem. Tanulmányaim során olyan szakmai tudásra tettem szert, mint például freskó, szekkó, szgrafittó, tűzzománcok elkészítése. Jelenleg Szinháztechnikuskén és Scenikusként tanulok. Nagyon szeretnék a színházban dolgozni, mint díszletfestő, de bármilyen színházi munkát szívesen elvállalnék. Számomra nagyon fontos lenne, ha az iskola mellet egy olyan helyen el tudnék helyezkedni ahol szakmai tudásomat megmutathatom és fejleszthetem, valamint új tapasztalatokra tehetek szert. Kérem, aki tud, segítsen. Előre is köszönöm szépen.

Elérhetőségem: nikolett.vipler2@gmail.com

Üdvözlettel : Vipler Nikolett

válasz erre

Hena | 2013. október 11. péntek, 19:07

Sziasztok!

Új darab bemutatásához keresünk 20-35 év közötti elkötelezett, törekvő, lelkes színészeket.

Társulatunk célja, hogy újra felismertesse és nyomatékosítsa a magyar és világirodalmi költők verseinek örökérvényű szavait. Szeretnénk újra divattá tenni ezt a kihalóban lévő műfajt egy egyedülálló színpadi produkció keretében, melyben a hangsúly a színészi játékon van.

Jelentkezni a megadott email cimen, mellékelt önéletrajzzal lehet:

hhorszag@gmail.com

válasz erre

Annus | 2013. október 8. kedd, 11:55

Sziasztok!

A nyáron fejeztem be tanulmányaimat (intézményi kommunikátor szak) és munkát keresek.  Igaz hogy nem kifejezetten a színházi munkákkal kapcsolatos a végzetségem, de évek óta nagy figyelmmel kísérem a színházvilágot, ezen belül mindig is nagyon érdekeltek a "kulisszatitkok", így nagyon szívesen vállalnék munkát valamelyik területen. (jegyszedő, szervező, ügyintéző/adminisztrátor, stb.). 

Köszönettel:

Juhász Annamária

juhasz.annamaria@gmail.com

válasz erre

kisegerke68 | 2013. július 3. szerda, 11:48

Sziasztok!

Színházi és pénzügyi  és informatikai tapasztalattal rendelkezem.

Kulisszák mögötti állást keresek.

Megbízható, pontos és kitartó vagyok.

Imádom a színházat a díszlet speciális illatát, és mindent,  ami színház.

Előre is köszönöm a lehetőséget és a segítséget.

Kriszta

vizsluci@gmail.com

06-30-390-3107

válasz erre

kisegerke68 | 2013. július 3. szerda, 11:44
simple forum | Információ | vizsluci@gmail.com
Sziasztok!

Színházi és pénzügyi  és informatikai tapasztalattal rendelkezem.

Kulisszák mögötti állást keresek.

Megbízható, pontos és kitartó vagyok.

Imádom a színházat a díszlet speciális illatát, és mindent,  ami színház.

Előre is köszönöm a lehetőséget és a segítséget.

Kriszta
válasz erre

Fruzzs | 2013. június 16. vasárnap, 00:21

Üdv, sziasztok!

Dekoros, öltöztető  vagy bármilyen kreatív munkát szeretnék vállalni budapesti színházban.

27 éves vagyok, divattervező- és stylist asszisztens, és fodrász a végzettségem, emellett 2 és fél éve én tervezem és készítem a Musical Plusz rendezvény díszletét.

Nagyon köszönöm!

Fruzsina

p.fruzzs@gmail.com

+36 70 362-5067 

válasz erre

Vanda | 2013. május 30. csütörtök, 19:44
Üdvözlet !

Jegyszedői és Ruhatáros állást keresnék  mint diákmunkás lány . 
Érettségizem idén és mellette szeretnék egy munkát. 
Nagyon tetszik ez a színházi jegyszedő vagy ruhatáros munka , szeretem a sok mosolygós embereket.

Vanda , 18 éves .
 vandawinki@postafiok.hu

Köszönöm ! 

válasz erre

ZX12RZ | 2013. február 2. szombat, 17:57
simple forum | Információ | Rabsán Zoltán
Kedves olvasó!

Színházi vagy stúdió berendezés-technikai munkát vállalok.

Több éves analóg és digitális technikában szerzett tapasztalattal.

Köszönöm szépen,

Rabsán Zoltán

+36302022164

válasz erre

andreaas | 2013. január 23. szerda, 10:25

Üdvözlet!

Díszítői állást keresnék 21 éves tapasztalattal.

Ajánlatokat és a segítséget elöre is köszönöm.

Email: nagyandras22@gmail.com

válasz erre

Noncsi93 | 2013. január 2. szerda, 18:59

Sziasztok!
19 éves elsőéves egyetemista vagyok és érdekelne bármilyen álláslehetőség bármelyik színházban.
E-mail címem: anoncsiv93@hotmail.com

A váaszokat előre is köszönöm. :)

válasz erre

Gery85 | 2012. december 18. kedd, 13:57
simple forum | Információ | Póniló

Sziasztok!

Világéletemben érdeklődtem a színház és a jelmezkészítés iránt.
Utóbbit illetően nem láttam magamban annyi képességet, hogy valamilyen szinten tudjam művelni. 23 évesen elvégezve az iskolát szántam rá magam, hogy készítek valami jelmezfélét, ami egész türhetően is sikerült. Ami a képen van, ő a második.
Tudom nem valami nagy szám, de soha nem tanultam még semmi ilyet, és affelől szeretnék érdeklődni, ha őt bemutatom valahol, lenne-e esélyem legalább egy támogatott tanfolyamon elindulnom? Mert tudomásom szerint elég borsos árak mozognak ilyen téren.
A válaszokat előre is köszönöm!

válasz erre

BCSE | 2012. október 30. kedd, 14:43

Sziasztok!

Már azt hiszem, hogy írtam egyszer ebbe a fórumba, de most változott kicsit a keresési irányom. Nos, én igazából vagy munkát szeretnék  egy társulatnál Németországban, Mannheim, vagy Frankfurt am Main környékén, vagy tanulni azon a vidéken színházul.

Bár tapasztalatom van 5 éves, és egyre komolyabb meunkákat kaptam, de önkéntesi melókból már nagyon elegem kezd lenni. Abból nem veszek kenyeret.

Valakinek ötlet?

Köszi

válasz erre

salmon | 2012. október 17. szerda, 17:49

Szia Phoebe, szerintem ezzel kezdhetnél: http://szinhaz.hu/apro/48648-onkenteseket-keres-a-juranyi-inkubatorhaz-videokkal

válasz erre
előzmény: phoebe #218

phoebe | 2012. október 17. szerda, 13:34

24 éves nőként nagyon szeretnék budapesti színháznál dolgozni bármilyen munkakörben.

E-mail: bea0503@freemail.hu

válasz erre
1 hozzászólás

Cervantes | 2012. október 15. hétfő, 13:38

Jó napot kívánok!

Guba Tamás vagyok, színész, végzettségemet a Nemes Nagy Ágnes színészképző szakán szereztem. Színészi munkát keresek, film, szinkron, színház egyaránt érdekel. Jelenleg (a vasárnapomat leszámítva) mindig ráérek, bármilyen színészi feladatot vállalok, tapasztalatom sokrétű (részt vettem már gyerekelőadásban, alternatív előadásban, voltam vőfély, van tapasztalatom szinkronizálásban is). Régen birkóztam, jelenleg pedig a profi-birkózást (ismertebb nevén pankrációt) tanulom. Így néhány akrobatikus elem kivitelezésére is alkalmas vagyok. Alkatomat és stílusomat tekintve, a komikus karakterek állnak a legjobban. Ha valakinek Budapesten, fiatal, energia dús munkaerőre van szüksége, örömmel ajánlom fel szolgálataimat.

Elérhetőségeim:

E-mail: gubatamascervantes@citromail.hu Tel: 06308117694

További szép napot!

válasz erre

zena | 2012. szeptember 24. hétfő, 10:18

A Rátkai Márton Színházi Műhely 20-35 éves fiatal fiúkat (férfiakat) keres zenés darabokhoz közös munkára. Azok jelentkezését várjuk, akiknek hiányzik a jó csapatban elvégzett szakmai műhelymunka. Jelentkezni lehet a ratkaiszinhaz@gmail.com mail-címen, illetve szeptember 24-én, 27-én és 28-án 19 órakor a Fészek Művészklubban Vas-Zoltán Ivánnál.

válasz erre

naajoo | 2012. szeptember 19. szerda, 12:50

Tiszteletem!

Nagy József vagyok, elsösorban világositó-fénytechnikus munkakörben keresek munkát, kisegítői állást is, de a diszlet épitö munka is érdekel. Húsz éves, szinházba eltöltött szakmai tapasztalattal rendelkezem.

Előre is köszönöm a választ!

Elérhetőségem: naajoo@gmail.com

Tisztelettel:

Nagy József

válasz erre

jankob | 2012. szeptember 13. csütörtök, 13:00

Sziasztok!

Szívesen vállalnék színházi munkát! Minden lehetőség érdekel. Elsősorban Budapesten. Van némi kellékes tapasztalatom.

E-mail címem: balazs.jankovics@gmail.com

Előre is köszönöm!

Jankovics Balázs

válasz erre

livart | 2012. szeptember 11. kedd, 12:53

Sziasztok!

Frissen végzett jelmez- és díszlettervező asszisztens vagyok, és szeretnék elhelyezkedni ilyen téren színházban, vagy akár filmben.
Ha lenne lehetőség bármelyik Budapesti (akár vidéki is szóba jöhet) színházban ilyen (ehhez közeli) állásra nagyon megköszönném.

Elérhetőség, érdeklősés és részletek miatt itt lehet felvenni velem a kapcsolatot:
tervezo.munka@gmail.com

Üdvözlettel

válasz erre

Ferenc08 | 2012. szeptember 5. szerda, 17:28

Sziasztok!

Nagyon szeretném magam kipróbálni,mint Hangtechnikus egy színházban.Bármelyik Budapesti színház szóba jöhetne.

Előre is köszi annak aki tud ilyesmiről nekem infót szolgáltatni.

válasz erre

Szandra01 | 2012. szeptember 1. szombat, 12:44

Sziasztok!

Színháztörténet szakon végeztem a Pécsi Tudományegyetemen idén júniusban.

BÁRMILYEN színházi munkát elvállalnék! A lényeg, hogy színházban dolgozhassam.

Elérhetőségem: paucsa.szandra@gmail.com

Előre is köszönöm az esetleges ötleteket, lehetőségeket!

válasz erre

Cat1313 | 2012. augusztus 27. hétfő, 15:36

Sziasztok!

Szívesen vállalnék öltöztetőnői munkát.

Budapesti lány vagyok.

Kérlek írjatok ha szükségetek lenne rám.

e-mail címem:cat1313@citromail.hu

Előre is Köszönöm!

válasz erre

Vaskakas | 2012. július 31. kedd, 18:08

Álláslehetőség a győri Vaskakas Bábszínházban! Egyszerre két szervezőt keresnek. A részletek a Vaskakas Bábszínház honlapjáról kiderülnek:

http://www.vaskakas.hu/content/allaslehetoseg-vaskakas-babszinhazban

Várjuk a jelentkezőket!

válasz erre

Pegazus Színház | 2012. július 27. péntek, 12:49

Színész-bábszínész álláshirdetés - Pápa, Pegazus Színház

válasz erre

PanKa | 2012. július 16. hétfő, 14:39

A tatabányai Jászai Mari Színház pályázatot hirdet díszítő munkakör betöltésére!
Részletek a weboldalon: http://www.jaszaiszinhaz.hu/hu/szinhaz/hirek.html?cikk_id=7789

válasz erre

PanKa | 2012. július 16. hétfő, 14:38

A Jászai Mari Színház pályázatot hirdet színházi kellékes munkakör betöltésére!
Részletek a weboldalon: http://www.jaszaiszinhaz.hu/hu/szinhaz/hirek.html?cikk_id=7788

válasz erre

mzoli | 2012. július 15. vasárnap, 20:58

Tisztelt Fórum olvasók ! 

Molnár Zoltán vagyok, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel keresek munkát, hangosítóként.

Hangmester és informatikus végzettséggel valamint ipari alpinista szakképesítéssel rendelkezem.

Szakmai gyakorlattal rendelkezem több területen. 

Elsősorban szegedi és budapesti munkahelyek érdekelnek.  

Elérhetőségem: mzoli@szentesinfo.hu

Üdvözlettel:
Molnár Zoltán 

válasz erre

PanKa | 2012. június 28. csütörtök, 12:47

A tatabányai Jászai Mari Színház pályázatot hirdet világosító munkakör betöltésére!

Részletek a weboldalon: http://www.jaszaiszinhaz.hu/hu/szinhaz/hirek.html?cikk_id=7725

válasz erre

PanKa | 2012. június 28. csütörtök, 12:44

A tatabányai Jászai Mari Színház pályázatot hirdet hangosító munkakör betöltésére!

Részletek a weboldalon: http://www.jaszaiszinhaz.hu/hu/szinhaz/hirek.html?cikk_id=7724

válasz erre

roberta7 | 2012. május 31. csütörtök, 14:45

Színházkedvelő diákokat keresünk

Szereted a színházat? Sok a szabadidőd? Szeretsz a Margitszigeten sétálni?

A Szabad Tér Színház önkéntes diákokat keres szórólapozásra. A jelentkezők feladata, hogy péntektől vasárnapig délutánonként a szigeten párban sétálgatva népszerűsítsék a színház előadásait. Lelkes segítőinket színházjeggyel jutalmazzuk. Jelentkezni a 061-340-4196-os telefonszámon, vagy személyesen a margitszigeti jegypénztárban lehet, minden nap 11-19h-ig.

válasz erre

Eosplay | 2012. március 6. kedd, 14:21

Az EOS INSTITUTE EC új produkciós Társulatot szervez 2012-2014 évreBudapesten!Az EOSPLAY Társulat főleg USA piaci megjelenésre gyárt táncosvideóprodukciókat és kreativ üzleti tréningeket. A Társulatba keresünktáncban tehetséges lányokat és fiúkat, akik a színpadi táncos-színészimunka mellett szívesen foglalkoznak a felsorolt szakmákkal:rendező-gyártásvezető, stylist-jelmezkészítő, fodrász, sminkes,tréner-coach, vágó-operatőr, fotós, hangtechnikus, világítás technikus,zenei szerkesztő-dj. Elsősorban tehetséges, kiváló munkabírású, fejlődésretörekvő fiatalok jelentkezését várjuk ezekre a szakmai produkciósterületre. Előny, ha egyszerre több területen vagy járatos, élvezed aszínpadi megjelenést, a kamerák mindkét oldalát és beszéled az angolnyelvet. Ezekhez folyamatos munkát és fejlődést biztosítunk társulatitagjainknak. A Társulat kollégiumi (kizárólag állandó bentlakásos!)formában működik. Biztosítva van a legalább 2 éves oktatás, a teljesellátás és az ösztöndíj. Tréning projektjeinkhez a Társulatban képezzük kileendő munkatársainkat, igy közülük többeknek ajánlunk fel a Társulatonkívüli munkákat és állásokat is. A válogatáshoz küld be portré és egészalakos fotóval ellátott személyes (szakmai) önéletrajzodat e-mailben azinfo@eos.hu címre! Rázd fel magad és mutasd meg nekünk, amit tudsz!

válasz erre

reka_meleg | 2012. február 27. hétfő, 21:06

Kedves Mindenki (főképp az illetékesek:P)

Budapesti színházaknál bármilyen munkalehetőség érdekelne!! Színészként végeztem, de szerencsére van tapasztalatom a súgásban, rendező-aszisztenségben, öltöztetésben, kellékezés, ültetés. Jegypénztár is jöhet! :)

Nagyon örülnék neki, aki tud valamit, kérem értesítsen.

Nagyon köszönöm!

Üdvözlettel, 

Meleg Réka

e-mail: reka_meleg@freemail.hu

válasz erre

kreka | 2012. február 18. szombat, 16:57

Két fiatal magyar vállalkozó egy forradalmian új rendszert hozott Neked létre azzal a céllal, hogy megtehesd végre azt, amit igazából szeretnél: szabadon élni, minden kötöttségtől, munkahelytől és anyagi problémától mentesen.

... vagy azt gondolod, hogy ez csak keveseknek adatik meg? Tegyél most egy próbát!

Mert ez az új rendszer mára futótűzként terjed az Interneten, és ennek köszönhető az is, hogy most Te is kaptál egy meghívót! Adj nekünk mindössze 2 percet, hogy megmutassuk: ebbe most Te is nagyon könnyedén belevághatsz. Mi már mindent előkészítettünk a számodra.

És ez garantáltan nem a szerencséden fog múlni, hanem csakis Rajtad! Csak Rajtad!

Az oldal megtekintéséhez kattints gyorsan erre a linkre:

http://kmdholding.com/hufstld

Előre is köszönjük, hogy megnézed weboldalunkat:

Levente és Tamás

válasz erre

nagytesoka | 2012. január 3. kedd, 10:39

Tiszteletem!

Zalka Péter vagyok, hang vagy fénytechnikus munkakörben keresek munkát,de kisegítői munka is érdekel 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem.

Elérhetőségem:peterzalka26@gmail.com

Tisztelettel:

Zalka Péter

válasz erre

khonsz | 2011. november 19. szombat, 16:10

Hello Mindekinek.
Két linket szeretnék megoszteni veletek.
Egy oldalt ahol ingyen feladhatod a linkjeidet, hirdetéseidet:
Lotterypage

És egy PTC oldalt ami kb egy - másfél éves:
Hellbux

válasz erre

Kucsera Helga | 2011. november 6. vasárnap, 17:56

Kucsera Helga vagyok, 22 éves és andragógia szakon végzetem. Budapesti színházaknál bármilyen munkalehetőség érdekelne.

Elérthetőség:
Email.: kucserahelga@gmail.com

válasz erre

hang.feny | 2011. október 26. szerda, 08:54

Hang-Fény és Látványtechnika

7 éves szakmai tapasztalattal szakirányu végzetségel munkát keresek!

Saját hang-fény technikával rendelkezem! Akár bérlésről is lehet szó. Ha kérdésük van .:06205259357 Szabó Sándor

válasz erre

Beáta | 2011. október 12. szerda, 13:41
simple forum | Információ | Fülöp Beáta

Tisztelt Hölgyem, Uram!

Fülöp Beáta vagyok. Nagyon szeretnék budapesti színházban dolgozni marketing, reklám, komunikáció területen. E területeken a szakmai tapasztalataim megvannak. Kérem, amennyiben valaki tud ebben segíteni, jelezze nekem!

bővebb információ rólam: www.fulopbeata.hu

email címem: fulop.bea@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!

Fülöp Beáta

válasz erre

ZPéter | 2011. szeptember 21. szerda, 07:10

Tiszteletem!

Zalka Péter vagyok, hang vagy fénytechnikus munkakörben keresek munkát,de kisegítői munka is érdekel 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem.

Elérhetőségem:peterzalka26@gmail.com

Tisztelettel:

Zalka Péter

válasz erre

CruiseLineJobsForArtists | 2011. szeptember 9. péntek, 08:38

www.cruiselinejobsforartists.com

válasz erre

Pegazus Színház | 2011. augusztus 19. péntek, 16:21

A pápai Pegazus Színház felvételt hirdet a 2011-2012-es évadra színész-bábszínész munkakörre. Részletek a honlapon: www.pegazusszinhaz.hu

válasz erre

BCSE | 2011. augusztus 6. szombat, 18:56

Üdv kedves fórumolvasók!

24 éves vagyok, immáron több,mint 4 éve diákszszínházzal foglalkozom. Viszont szeretném tovább fejelszteni a tudásom egy hivatásos környezetben is. (ezért a diákokkal való munkáért nem kapok pénzt sajnos).

Eddigi munkáim:

-rendezőasszisztens (Szegedi Egyetemi Színház, és Lábjegyzet Színház) -jelenleg ezen posztomban vagyok.
- sminkes
-öltöztető

-szerzőtárs (Adamakae c. darab Varga Norberttel)

-PR és arculatépítés,reklám (arculati elemek megtervezése a Lábjegyzet színháznak az én kezem munkája)

-szakmai tapasztalatomat alátámasztója egy 2 éves színháztörténelem képzés a SZTE Bölcsészkarán,melyet a diákszínpadok előtt végeztem el. Plusz a Szegedi Szabatérin is segítettem két évet, most a Thealter fesztiválon önkénteskedem nyaranként.

A már betöltött pozícióimhoz hasonló munkakörökben szeretnék elhelyezkedni egy hivatásos színháznál. Bárhol az országban!

Elérhetőségem: +36/30-217-31-99

bittercsilla@gmail.com

Tisztelettel:

BCSE

válasz erre

bobby87 | 2011. augusztus 1. hétfő, 12:54
simple forum | Információ | Tamás Róbert

Tiszteletem!

Tamás Róbert vagyok, budapesti színházban keresek munkát. Az idén végeztem hangtechnikus szakon, elsősorban az ilyen jellegű munka érdekelne, akár kisegítői is. Megbízható vagyok, jó fizikummal rendelkezem, így a pakolás sem jelent gondot!

Elérhetőségem: bobby.r87@gmail.com

Tisztelettel:

Tamás Róbert

válasz erre

beatrice84 | 2011. június 28. kedd, 14:33

Gazdálkodási szakos diplomával keresek munkát színházi területen. Elsősorban az adminisztráció, színigazdaság, színházmarketing, közönségszervezés érdekelne. Ilyen irányú szakmai tapasztalatom még nincs, de ez csak erősíti bennem a tanulni vágyást és a motivációt.

beatrixgergely@yahoo.com

válasz erre

Direktor | 2011. június 28. kedd, 13:42

Üdvözletem,

19 éves jászságban élő lány vagyok, aki fissen érettségizett. Szívesen kipróbálnám magam színházi statisztaként vagy akár kisebb szerepekben. Elsősorban a szolnoki Szigligeti Színházban lehetséges munka érdekelne, de bármilyen lehetőséget szívesen fogadok és majd mérlegelem. A SZÍNHÁZ világa közel áll hozzám és nagyon szeretem. Dolgoztam  a helyi színjátszó körben is. Várom az        e-maileket erre a címre: mmfan@citromail.hu és előre is köszönöm!

Tisztelettel: M.N. 

válasz erre

BIG | 2011. június 27. hétfő, 17:24

Szervusztok!

42 éves budapesti férfi vagyok, nyomdász múlttal.

jelenleg dekoratőrként, tervező-szerkesztőként és grafikusként dolgozok,

de szeretnék ismét visszakerülni a színfalak mögé.

Szcenikus végzettséggel és 10 év gyakorlattal színházi állást keresek.

bignose@freemail.hu

válasz erre

inorev | 2011. február 21. hétfő, 11:16

Az Örkény Színház színházi gyakorlattal rendelkező világosítót, vagy ez iránt érdeklődő fiatalt keres középfokú villamosipari végzettséggel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet Csornai Leventénél a csl@orkenyszinhaz.hu email címen.

Az állással kapcsolatban további információ kérhető a 06 20 419 7923-as telefonszámon vagy a fenti email címen.

Az Örkény Színház színpadmestert keres szakirányú végzettséggel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet Csunderlik Péter műszaki vezetőnél a csp@orkenyszinhaz.hu email címen.

Az állással kapcsolatban további információ kérhető a 06 70 662 8413-as telefonszámon vagy a fenti email címen.

válasz erre

inorev | 2011. február 16. szerda, 13:48
Az Örkény Színház színpadmestert keres szakirányú végzettséggel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet Csunderlik Péter műszaki vezetőnél a csp@orkenyszinhaz.hu email címen.

Az állással kapcsolatban további információ kérhető a 06 70 662 8413-as telefonszámon vagy a fenti email címen.
válasz erre

virágzabálók | 2011. február 17. csütörtök, 19:37

*** hozzászolás törölve ***

virágzabálók | 2011. február 17. csütörtök, 18:48

*** hozzászolás törölve ***

zed17 | 2011. február 16. szerda, 10:30

A Pesti Magyar Színház fénytechnikában jártas szakembert keres világosítói pozícióba! Jelentkezésnél előnyt jelent villanyszerelő végzettség, ezen a területen szerzett tapasztalat.

A jelentkezéseket, önéletrajzokat, és motivációs levelet az alábbi e-mail címekre kérjük küldeni: susipeti2@gmail.com

válasz erre

Rencsi | 2011. február 10. csütörtök, 14:19

Helló!

25 éves nő vagyok, nagyon szeretnék színházban dolgozni. Képző és iparművészeti Szki-ban végeztem és végzettségem a textiltervezés, mintatervezés felé orientálódott. Egy másik művészeti iskolában grafikusként végeztem, mert elengedhetetlen volt a mintatervezés mellé. Éppen ezért szeretnék akár bármilyen háttérmunkát, amely közel van a textilhez, vagy annak a tervezéséhez.

Köszönöm megtisztelő figyelmét, és egy személyes találkozó reményében várom mielőbbi válaszát. E-mail címem: rencsy7@gmail.com

válasz erre

auriga22 | 2011. január 25. kedd, 21:10

Pest megyei 23 éves egyetemista válallna pesti színházban állást. Üdvözlettel és köszönettel : Szekeres Anikó (0620/3479886)

válasz erre

Flóri | 2011. január 23. vasárnap, 19:50

Sziasztok!

Félamatőr, kábé 20 percesre tervezett (10 jelenet + 4 rövid betét) vígjátékhoz keresek fiatal színészt illetve színésznőt, plusz két operatőrt. A díjazás: színészeknek 25 ezer forint, operatőröknek 15 ezer.

2 forgatási napot tervezek április végén. Addig az egyeztetés elsősorban online történne, tekintve, hogy külföldön dolgozom az év nagy részében.

Motivált, lelkes, valamennyire már képzett embereket keresek. Akit érdekel a dolog, küldjön e-mailt a kovacsflo@gmail. com-ra.

válasz erre

anna0124 | 2011. január 12. szerda, 11:59

Tisztelt Fórum!

Kuti Anna vagyok, 21 éves, budapesti főiskolán hallgató. Nagyon szeretnék színházban elhelyezkedni, elsősorban hétvégén és esténként, ruhatáros, pénztáros, büfés, vagy bármilyen háttérben működő pozícióban. Bármit könnyen megtanulok, középhaladó angol és kezdő olasz tudással rendelkezem. Fizetéssel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, maga a Színház miatt szeretnék ilyen téren dolgozni. Amennyiben tudnak ajánlani valamit, kérem keressenek a kuti.anna@gmail.com címen. Köszönöm!

válasz erre

lightbalazs | 2011. január 5. szerda, 01:48

Varga Balázs vagyok 20 éves. Sok színházi és roadolási tapasztalattal világosítói állást keresek.

06703667255

light.balazs@freemail.hu
válasz erre

rozsa0808 | 2011. január 4. kedd, 12:08

36 éves vidéki csajszi vagyok, jelenleg budapesten lakom. Lehet, hogy kicsit öregnek számítok, de szeretnék Színházban elhelyezkedni. Bérügyintézői, mérlegképes könyvelői végzettségem van, de bármilyen lóti-futi munka érdekel.

Ha valaki tud ilyenről, kérem értesítsen!

rozsa0808@freemail.hu

válasz erre

Mooo | 2011. január 2. vasárnap, 12:46

21 éves budapesti lány vagyok.

Szeretnék Színházban elhelyezkedni. Jegypénztárosként, jegyszedőként és egyéb beosztásban.

Kérem értesítsenek!

ancsa27@mailbox.hu

válasz erre

szuszi91 | 2010. december 28. kedd, 00:07

19 éves, jó beszélőkével megáldott budapesti lány vagyok, és munkát keresek. Jegyszedő, jegypénztáros szívesen lennék. Színházkedvelő vagyok.

Kérem, ha akad valami a számomra, értesítsenek!

szulko@freemail.hu

Előre is köszönöm!

válasz erre

orilka | 2010. december 19. vasárnap, 01:10

24 éves egyetemi hallgató vagyok, magyar-színháztörténet szakos diplomával rendelkezem, jelenleg színháztudomány szakon tanulok. Tíz éve foglalkozom színházzal. Az időbeosztásom rugalmas, az esti és hétvégi bentlét is megoldható. Jó kommunikációs képességekkel és szervezőkészséggel rendelkezem. A színház mellett írással is foglalkozom. Mindenféle munka érdekelne.

e-mail: orilka@freemail.hu tel.:0670/9469386
válasz erre

BIG | 2010. november 30. kedd, 10:59

8 éves színhazi múlttal, grafikai, nyomdai és dekorációs téren szerzett tapasztalattal, SZFE szcenikai szakon idén végzős hallgató műszaki jellegű állást keres színházi illetve díszletműtermi területen. E-mail: bignose@freemail.hu

Telefon: +36 302 104-768

válasz erre

Orosz Anna | 2010. november 4. csütörtök, 15:01

Sziasztok!

Színházi munka iránt fogékony szegedi diák vagyok,aki az orvosi mellett szívesen belekóstolna a színházi munka rejtelmeibe.Számom:06-30/544-7464

válasz erre

Zolee | 2010. november 2. kedd, 18:23
Sok éves kőszínházi és televíziós világosítói gyakorlattal, világosítói állást keresek, Budapesti Színházban.
email:taki347388@citromail.hu
Telefon:+3620 9328 079
válasz erre

Hami | 2010. október 19. kedd, 04:22

5 éves tapasztalattal rendelkezem egy amatőr színjátszó csoportnál ahol az ország számos területén lépet fel illetve külföldön is játszót már. Középfokú számítástechnikai gyakorlatom van. Különböző zene szerkesztő programok ismeretével is rendelkezem (Cubes, FL studio).

e-mail: bitonorbi@citromail.hu

Tel: 06-20/986-30-86

válasz erre

t_tundy | 2010. október 18. hétfő, 16:06

Hallo!

Egy 25 éves, a színház világa iránt rendkívűl érdeklődő lány nagyon szívesen dolgozna színháznál. Akár részmunkaidőben is. Művelődésszervező szakon vágeztem, és eddigi munkahelyeim minidg szoros kapcsolatban álltak a színház világával. Épp ezért mostmár nagyon szívesen dolgoznék színháznál is, hiszen ez a miliő hihetetlenűl vonzó a számomra.

Ha bármilyen ilyen jellegű lehetőség adódnak, kérem jelentkezzenek az alábbi e-mail címen:

ttunde00@gmail.com

válasz erre

Monaevent | 2010. augusztus 23. hétfő, 15:33

30 éves vagyok, művelődésszervező szakon végeztem az ELTE-n. Több éves szervezői, marketing, színházi tapasztalattal, jó kapcsolatrendszerrel és referenciákkal rendelkezem.

Színházi, programszervezői, értékesítési munkát keresek kulturális területen.

monaevent@gmail.com

válasz erre

MViki | 2010. augusztus 4. szerda, 21:55

Üdv!

Szeretnék Színházban elhelyezkedni.

Jegypénztárosként, jegyszedőként és egyéb beosztásban.

7 éve készítek gyöngyékszereket, gyönhímzéseket, és egyéb gyöngydíszeket. Ha lehetséges ezen a téren is szeretnék dolgozni.

Elérhetőségem:

wiki2@freemail.hu ; Tel.: 0630-29-40-811

válasz erre

vinviri | 2010. július 14. szerda, 18:34

Üdv!

Vincze Virág vagyok 19 éves nagy színház kedvelő és rajongó vagyok.Szívesen dolgoznék színházban kellékesként, öltöztetőként vagy egyéb pozícióban.

elérhetőségem: virag_vincze@citromail.hu

válasz erre

resz | 2010. július 5. hétfő, 01:08

Színházunk honlapján www.ruttkaievaszinhaz.hu  hamarosan megjelennek álláshírdetéseink! Kérjük kisérjék figyelemmel oldalainkat, vagy iratkozzanak fel hírlevél szolgáltatásunkra.

Keresünk: jegypénztáros, közönségszervező, hangtechnikus, világosító, díszítő  főállású dolgozókat, valamint egyéb színházi feladatok ellátására alkalmi munkavállalókat!

Érdeklődni a resz@ruttkaievaszinhaz.hu oldalon lehet.

válasz erre

t_tundy | 2010. június 28. hétfő, 14:50

Sziasztok!

Szívesen dolgoznék színháznál, mint asszisztens, sajtós, egyéb szervezési feladatok ellátása, stb.. ugyanis huzamosabb ideig egy nemzetközi reklámcégnél dolgoztam melynek sok színház volt a partnere, illetve jelenleg is a társszakmában dolgozom, és itt is szoros szál fűz a színház világához.

Kérem az alábbi e-mail címre küldjenek válaszokat.Köszönöm.

ttunde00@gmail.com

válasz erre

robert1976 | 2010. június 19. szombat, 15:23

Hangtechnikusként és hangmérnökként vállalom zenekarok és egyéb produkciók hangosítását, valamint hangfelvételek készítését.

Érdeklődni a 30/280-9474-es számon lehet.

válasz erre

zsofia | 2010. június 16. szerda, 18:27

Díszlet- és jelmeztervező asszisztensnek tanuló angol-rajz szakos lány keres színházi munkát főként Budapesten, Szegeden.

Elérhetőségem: liborzsofia@gmail.com

válasz erre

micimaci73 | 2010. június 15. kedd, 00:11

Színházi munkát keresek a fővárosban. Gyakorlatom van színházi szervezés, rendezvényszervezés és sajtós, PR-os területen. Infókat  következő email címre kérek:

jucuska7380@gmail.com

Köszönöm!

válasz erre

detti0303 | 2010. június 7. hétfő, 19:54

23 éves színházat, zenét kedvelő angolul és németül beszélő egyetemista lány munkát keres belvárosban található színházban. Jegyszedő, ruhatáros, büfés stb.

Elérhetőségem: detti0303@gmail.com

válasz erre

Tünet Együttes | 2010. június 7. hétfő, 08:20
Teljes állásban, rugalmas munkaidővel. Betanulás augusztus 9-től, kezdés szeptembertől. Fizetés megegyezés szerint.

Elvárások:

számítógépes jártasság (Word, Excel, PowerPoint ismerete), precizitás, megbízhatóság, önállóság, jó időkezelés, szervezőkészség, kommunikációs készség, rugalmasság, problémamegoldó készség, csapatszellem, angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

- korábbi ilyen irányú tapasztalatok
- a kortárs előadóművészet iránti érdeklődés
- jogosítvány

Feladatok:

Irodavezetői, ügyintézői feladatok ellátása, közönséggel való kapcsolattartás (jegyek kezelése, honlap frissítése, közönségszervezési feladatok végrehajtása), budapesti előadásaink kísérése (hétvégi időpontokban is!), a társulat PR-megjelenéseinek koordinálása és szervezése, a társulat egyes akcióinak, projektjeinek szervezése

Jelentkezni motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal az info@tunetegyuttes.hu címen lehet.

www.tunetegyuttes.hu

válasz erre

eddie24601 | 2010. május 31. hétfő, 09:31

Szeretnék kellékes, vagy más kreatív munkakörben elhelyezkedni, lehetőleg a fővárosban. Jelenleg is ezzel foglalkozom két éve egy vidéki színháznál.

Elérhetőségem:

eddie24601@hotmail.com

Előre is köszönöm!

válasz erre

Avolo | 2010. május 26. szerda, 19:24

Szívesen vállalnék nyári munkát színházakban.  Tanuló vagyok (21 éves). Nincsenek nagy vágyaim a fizetéssel kapcsolatban. Email címre küldök önéletrajzot.

Üdv.: Patai Mátyás

sandormatyas@vipmail.hu

válasz erre

Gábor86 | 2010. május 26. szerda, 19:17

Szeretnék díszletes,raktáros,színpad építős,kellékes vagy más ehhez hasonló munkakörben elhelyezkedni.Nagyon tetszik a színház világa és volt is szerencsém dolgozni az utobb leírt munkakörökben.Helyszínek ahhol dolgoztam:Bakács tér(színpad építés,díszlet beállítások,előadás kisérete)

Pataki Műv.Ház-a Kiálts a szeretetért című darab próbáinál segédkezés,díszlet mozgatás(előadás alatt is),háttér munkák

További három színházban segédkeztem még:Városmajor,Pikkoló,Margitszigeti Szabadtéri Színház

Ha felkeltettem valaki érdeklődését kérem hívjon!

Tel: 30 307 15 14

email címem:samy86@freemail.hu

válasz erre

Maczkó Zoltán | 2010. május 10. hétfő, 13:47

filmes tapasztalattal, kezdő szinházi rendezőasszisztens rendezőasszisztensi munkát keres Budapesten! proaktiv vagyok, elkötelezett, rugalmas és szorgalmas.

maczko.zoltan@gmail.com

06 30 269 8001

válasz erre

modorator | 2010. április 27. kedd, 03:44

Beus

Sziasztok!

Díszítőként vagy kellékesként nagyon szívesen dolgoznék!

Csak nem tudom hogy fogjak hozzá!

Mit kéne elvégezni és hogyan tovább!!!

Én fodrászként és Dekoratörként tevékenykedtem eddig!

De úgy érzem talán színházba jobann érezném magamat!

Ha tud valaki valami okosat hívjon bátran!

Tel:06706689220

válasz erre

modorator | 2010. április 27. kedd, 03:40

Beus

Sziasztok!

Kellékesként vagy Díszítőként szeretnék dolgozni de nem tudom mi kéne hozzá hogy színházba dolgozzak hosszú ideig!

Sokat rajzoltam és dekoratőrként meg fodrászként is dolgoztam már!!!Ha tud valaki okosat írjon bátran!06706689220

válasz erre

szisz | 2010. április 21. szerda, 19:27

Művelődésszervező végzettséggel, asszisztensi, szervezői, munkát keresek. Elérhetőségeim: szentesi_szilvia@freemail.hu, +36 70 524 88 27

válasz erre

Audioguru | 2010. április 20. kedd, 12:55

Több éves gyakorlattal, zenészi múlttal színházi hangtechnikusi munkát keresek. (Hangosítás, felvétel, hanganyag szerkesztés.)

Állásajánlatokat az audioguru09@gmail.com e-mail címre várok.

válasz erre

Monaevent | 2010. április 20. kedd, 12:48
Művelődésszervező végzettséggel, fesztiválszervezői, közönségszervezői, koncertszervezői, értékesítési tapasztalattal 29 éves budapesti nő munkát keres. Állásajánlatokat a monaevent@gmail.com e-mail címre várok.
válasz erre

Grizzly616 | 2010. március 30. kedd, 19:23

TV-s környezetben 3 éves tapasztalattal rendelkező, jó erőben levő, elszánt, lehetetlent nem ismerő kellékes állást keres.

+36205901245

válasz erre

cseeszti | 2010. március 11. csütörtök, 15:11

Színházat kedvelő, idegennyelven beszélő,  19 éves egyetemista lány keres jegyszedői, ruhatáros állást.

Email: csesztok@gmail.com

válasz erre

nemethandi | 2010. március 7. vasárnap, 20:07
Versenyt nyert kreatív ruhatervező varró lány
színházi munkát keres.
http://hastancosruha.atw.hu/

003670/708-3674
válasz erre

verebdia@gmail.com | 2010. március 6. szombat, 23:44

Nevem, Veréb Diána és munkát keresek.

Az elmúlt tíz év során jelentős tapasztalatokat szereztem a jelmeztári szakmai feladatok területén, mint öltöztető, jelmezkivitelező és jelmeztervező asszisztens. Alapos gyakorlati ismeretekkel rendelkezem a jelmeztári szakmával és annak operatív feladataival kapcsolatban. Nagyon szeretem a színházi szakmát és szeretnék a továbbiakban is részt venni hasonló tevékenységben.

Elérhetőségem: 0036-20926-0440

válasz erre

Adri | 2010. március 4. csütörtök, 10:13

15 éves szakmai tapasztalattal keresek jelmeztervezéssel, varrással kapcsolatos munkát. Külsős munka is érdekel. Tervező mellett is szívesen dolgoznék. Szerkesztés, tervezés, varrás, anyagbeszerzés. Kérésre küldök önéletrajzot és referenciát.

e-mail: adri@schmelary.hu

válasz erre

Zoltchy | 2010. március 3. szerda, 11:10

Állást keresek budapesti színháznál.
végzettségem:
Asztalos (15 év gyakorlattal)
számítástechnikai programozó (10 év gyakorlattal)
Jogosítvány: B, C kat.
végzettség: érettségivel,
nyelvtudás: angol, alapfokú
Rövid ideig dolgoztam az Ódry Színpadon.
Bármilyen, szakmába vágó munkát elvégeznék, és szívesen megtanulok bármit, ami a színházi technikával kapcsolatos (világítás, hang, színpadtechnika...stb.), akár saját költségen is.
Üdvözlet!

válasz erre

szállítóó | 2010. február 26. péntek, 16:21

Munkát, állást keresek ! (Komáromban lakom)

Elérhetőségem:

E-mail:balogh.peti61@citromail.hu

Tel:+36702496406

Tehergépjárműjavítás (autószerelő szakma) , hajózás, hajógépész, hajók felszerelése és kiszolgálása (Mahart raktáros), személy és gépjárműkereskedelem, autómentés, szállítás, kenőanyagértékesítés (Mol, Agip) gépjárművezetés 1-44 tonnáig, B, C, E, BE, CE kat. belföldi, nemzetközi jogosítvány, élőállatszállító engedély, PÁV 2, digitális kárya, gyakorlat: darabáru, hűtős, fuvarozás, földmunka, útépítés, (aszfaltozás, 4 tengelyes-nyerges) kommunális csatornatisztítás magasnyomású berendezéssel, vizsga és engedély fürdők üzemeltetésére és azok berendezésének kezelésére ( kiváló minősítésű uszodamesteri oklevél) GPS-szel felszerelt saját gépjármű (kiscsomag, személyszállítás, futárszolgálat)

válasz erre

fejesvera | 2010. február 24. szerda, 10:54

Szia,

én kérdeznék, mi a módja annak, ha valaki szeretne elhelyezkedni Budapesten kellékesnek?Konkrétabban:milyen úton lehet bejutni, mert nekem szükségem lenne egy ilyen munkára.

Köszi előre is a választ!

Üdv:Vera

válasz erre
előzmény: zsoli03 #125

zsoli03 | 2010. február 16. kedd, 16:11

Én egy 24 éves srác vagyok, kezdetben sokat táncoltam szinháznál vidéken, tanultam némi szinészetet is, jelenleg most kellékes vagyok, mert a színitanodát nem tudtam folytatni, emellett statisztálok, táncolok, és háttérmunkát végzek, gyakran egyszerre. Értek a berendezéshez, és a gyorsváltozásokhoz. 2010 nyárra keresek kiegészítő munkát pesten, vagy bács megye környékén, bármilyen nyári produkcióban szivesen részt veszek a felsoroltak alapján! Ha valaki tud valamit szivesen veszem! Esetleg én is tudok segíteni a jövőben

válasz erre

E-ra | 2010. február 1. hétfő, 15:15
......hm.......várok....
válasz erre
előzmény: E-ra #122

Színfolt Társulat | 2010. január 26. kedd, 21:14

A most alakult Színfolt Társulat keres olyan művészeket, akik szeretnék mesterségüket gyakorolni kizárólag a színház világán belül. Legyen szó színészetről, jelmez-díszlettervezésről, szövegírásról, sminkelésről vagy akár zenei aláfestésről, nálunk a helyed! Ugyan háttérmunkásaink és színészeink vannak már, de szeretnénk több tehetséges embert társulatunkon belül tudni. Kor és egyéb megkülönböztetés nálunk nem létezik, így jóformán, aki kicsit is el tudja magát képzelni a színház világának valamely részében, szívesen várjuk jelentkezését. Ugyan Társulatunk fő célja mindenki saját művészetének gyakorlása, fellépéseink kezdetben csekély pénzügyi bevételt is jelentenek, melyek később nagyobb összegekre is megnőhetnek. Ennek ellenére leginkább olyan művészek jelentkezést várjuk, akik nem a pénzért szeretnének dolgozni nálunk, hanem a színház szeretetéért, az energikus és vidám csapatban való részvételért, mert jelentős anyagi bevételt így az elején nem biztosítunk. Másrészt pedig véleményünk szerint e szakmában a kreatív és szívvel-lélekkel megalkotott előadások többet érnek mind a közönségnek, mind a benne dolgozó embereknek, mint az érte kapott pénz. Jelentkezni:0620/270-23-19 telefonszámon 6-23 óra között, továbbá pestiszinfolt@gmail.com email címen lehet. Jelentkezést mindenkinek előre is köszönjük!

válasz erre

E-ra | 2010. január 25. hétfő, 11:54

Közönségszervezõi állást keresek budapesti színházban!

Fiatal, 29 éves nõ vagyok. Dolgoztam 3 évet vidéki színháznál, mint közönségszervezõ (kecskeméti, Katona J. Színház) ill. budapesti színháznál is (József A. Színház).Tapasztalattal rendelkezem!!! Állásajánlatokat a berika28@gmail.com vagy a 0630-864-18-92 telefonszámra várok

Kérésre fényképes önéletrajzot küldök.

válasz erre

fejesvera | 2010. január 21. csütörtök, 13:39

Fejes Vera vagyok és keresem a lehetőséget fővárosunk színházaiban, hogy súgóként, asszisztensként, kellékesként vagy bármilyen színházhoz közeli tevékenységet végezhessek anélkül, hogy a deszkákon kelljen megmutatnom magam. Dolgoztam kőszínházi keretek között és alternatív társulatal is. Ha érdeklődés lenne irántam, küldök szakmai önéletrajzot.

fejesvera@freemail.hu

válasz erre

Fadermaister | 2010. január 19. kedd, 20:55

4 éves rádiós hangtechnikusi, hangósító tapsztalattal (széles körben) rendelkezem. Emellett számítástechnikusi végzetségem van. Hobbiként amatőr belsőépítészként is tevékenykedem. Bármilyen jelegű munka érdekel színházba, ami a hangosítással, műszaki dolgokkal kapcsolatos.

email: gruberzoli@gmail.com

Tel.: +36 70 248 8439

válasz erre

micimaci73 | 2010. január 16. szombat, 19:37

Sürgősen munkát keresek fővárosi színházban; közönségszervező, sajtó, pr, marketing beosztás érdekel. Tapasztalatom és gyakorlatom van (színházi is!!!)  Ha valaki tud állást, kérem írjon a jucuska7380@gmail.com címemre.

Köszönöm!

válasz erre

Adribaba | 2010. január 15. péntek, 12:22

Színházi, színpadi tapasztalattal rendelkező fiatal nő vagyok, a deszkák után most kitanulnám a súgói, ügyelői állást, és/vagy elhelyezkednék budapesti színháznál kellékesként, szervezőként, vagy ami még alkatomhoz, habitusomhoz megfelel.

Nem a fizetés, nem a honorárium a lényeg, csak a színházi munka, h tanulhassak, fejlődhessek!

E-mail: eisrich@gmail.com

válasz erre

tunetegyuttes | 2010. január 7. csütörtök, 22:56
A Tünet Együttes pénzügyi vezetőt keres félállásban, rugalmas munkaidővel, februári kezdéssel. Részletek a www.tunetegyuttes.hu oldalon. Jelentkezni motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal a info@tunetegyuttes.hu-n lehet.
válasz erre

Zugszínház | 2010. január 7. csütörtök, 17:26

Színészeket, bábosokat, táncosokat (21-33 éves korig) keres készülő előadásához a Zugszínház. Jelentkezés: zugszinhaz@freemail.hu

válasz erre

kisskatalin | 2010. január 3. vasárnap, 22:51

Jelmez-díszlettervezői, asszisztensi, és bármilyen munkát keresek színházban. A budapesti Modell-Divatiskolában végeztem díszlet-jelmeztervező asszisztens szakon. Egerben pedig grafikusi végzettséget szereztem.

e-mail cím: kiss.katalin86@gmail.com

válasz erre

bertaevelin | 2010. január 2. szombat, 15:47
Szintén a Reneszánsz Élménybirtokra várjuk tapasztalt RENDEZŐ jelentkezését, aki főállásban irányítaná a birtokon zajló produkciók megvalósítását (a szereplők kiválasztásától kezdve a rendezésig). Elvárás a határozott, önálló, vezetésre képes személyiség. Infó: berta.evelin@elmenybirtok.hu, 30/386-5353
válasz erre

bertaevelin | 2010. január 2. szombat, 11:19
Továbbra is várjuk a jelentkezőket Bikalra a Reneszánsz Élménybirtokra, animátor, rendezőasszisztens és színész pozíciókba. Részletes hirdetések: http://www.elmenybirtok.hu/toborzas/reszletes/1
válasz erre

Zugszínház | 2009. december 23. szerda, 17:17
Színészeket, bábosokat, táncosokat (21-33 éves korig) keres készülő előadásához a Zugszínház. Januári-februári próbaidőszak. Jelentkezés: zugszinhaz@freemail.hu
válasz erre

bertaevelin | 2009. december 3. csütörtök, 19:50
Színészeket, animátorokat és rendezőasszisztenst keresünk Bikalra a Reneszánsz Élménybirtokra. Érdeklődés e-mailben: berta.evelin@elmenybirtok.hu
válasz erre

guruzen | 2009. december 2. szerda, 10:54

Színházi munkát keresek ,díszítő, kellékes , portási munkakörbe Budapesten .
Végzettségem :  Képzőművészeti gimnázium Kolozsvár dekoratőr-keramikus szakon  .
Asztalos és vagyonőri végzettség ;

email : gurutigis@gmail.com .

válasz erre

cygne | 2009. november 22. vasárnap, 15:37

22 éves férfi vagyok, becsületes, jókedélyű, kissé elvarázsolt :)

Középfokú végzettséggel, folyékony angol tudással, számítógépes ismeretekkel bármilyen színházi segédmunkát végeznék: díszletező, jegyszedő, ruhatáros, tróger, lótifuti ember, bármit.

A színház mindig jobb világ, mint az egész...

G. Ádám 06/20-588-16-41

email:the.gaul@gmail.com

válasz erre

Vaci utcai etterem | 2009. november 21. szombat, 19:35
Budapesti, Váci utcai étterembe keresünk nyelveket beszélő vendégbehivó hölgyet/urat azonnali kezdéssel. Feladat: vendégek behivása az étterembe, valamint rendelésük felvétele. Munkaidő: 10:00-22:00. Fizetés: 15%-os jutalék.
Jelenkezését fényképes önéletrajzzal együtt várjuk az etterem.vaciutca@windowslive.com email cimen.
válasz erre

becskybalazs | 2009. október 19. hétfő, 23:57

Szegediként, szcenikusi végzettséggel, 4 évad tapasztalattal a Szegedi Nemzeti Színházban, és 3 évad tapasztalattal a Szegedi Szabadtéri Játékokon, 5 évad tapasztalattal a Szegedi Pinceszínházban, és 20 év tapasztalattal mindenféle klubokban ,koncerteken, fesztiválokon, keresek színházi világosítói állást Pesten.

A nagy szerelmem a színházcsinálás, ha valaki tud lehetőséget, kérem szóljon!

Email : becskybalazs@freemail.hu

válasz erre

bergmann | 2009. október 15. csütörtök, 10:55

Bölcsész diplomával és tanítási gyakorlattal rendelkező, művészetekben,konferenciák-és egyéb rendezvények szervezésében jártas, pályázatírói tapasztalattal is rendelkező 30 éves nő sürgősen munkát keres!

Szívesen végeznék bármilyen munkát (jegyszedő, kellékes, ügyelő,súgó, asszisztens, szervező, vagy bármi más) színháznál, művészeti alapítványnál, bármilyen társulatnál.

Aki tud, kérem segítsen!

e-mail: bergmann200@gmail.com

válasz erre

PeterJ | 2009. október 15. csütörtök, 00:07

Színházi tapasztalattal rendelkező hangosító műszaki munkát vállalna színháznál, társulatnál.

+3620-343-1924

válasz erre

fr.neni | 2009. október 14. szerda, 13:09
Sziasztok! Színházi munkát keresek(Bp-en).Végzettségeim:ruhaipari érettségi,kozmetikus,sminkes,virágkötő.Bármi érdekel! Köszi!
válasz erre

Abigael | 2009. október 13. kedd, 17:20

20 éves,mosolygós, közetlen,lelkes,egyetemista lány keres színházi munkát (jegyszedő,kísérő,lótifuti,bármi).

üdv: Anna

válasz erre

Neszy | 2009. október 11. vasárnap, 20:00

Jó napot!

Bp-i, 28 éves lány vagyok és nagyon szeretnék színházban dolgozni. Büfében, pénztárban... bármit szívesen betanulok.

totheszter22@gmail.com

válasz erre

mesifoto | 2009. október 10. szombat, 23:24

Helló!

Én jelenleg Szegeden élő főiskolás vagyok. Színházi gyakorlattal rendelkezem, és táncos munkát szeretnék bárhol az országban. Akár darabszerződésre is vevő lennék, mert fél éve nem táncoltam, és aki benne van, az tudja, hogy az idő sürget. Az e-mail.címem: mesifoto@freemail.hu köszönettel: MesiLaughing

válasz erre

fialovszky | 2009. október 9. péntek, 10:05

Sziasztok! Én egy Budapesten élő 30 éves hangtechnikus vagyok 5-6 éves munkatapasztalattal. Duna TV-nél kezdtem aztán studióztam és az utóbbi két évben egy Budaörsi rendezvényhangosítással foglalkozó cégnél dolgoztam. Jelenleg munkanélküli vagyok. Ha tud valaki esetleg olyan helyet ahol hangtechnikusokat keresnek szóljon. Nagyon fontos!!!!Köszönöm!Az e-mail címem: fialovszky.l@gmail.com.

További szép napot mindenkinek!Üdv:Laci

válasz erre

epertorta | 2009. október 1. csütörtök, 14:48

Alapítványi titkár-ügyintézőt keres művészeti és ifjúsági tehetséggondozás területen tevékenységet folytató közhasznú alapítvány.

A leendő munkatárs feladatai:

- irodai adminisztráció lebonyolítása (beérkező levelezés, emailek kezelése, számlák vezetése)

- kapcsolattartás az alapítvány működtetéséhez szükséges hatósági, közüzemi körrel (posta, biztosítók stb.)

- kapcsolattartás az alapítvány partnereivel

- megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése

- telefonok kezelése

- irodai beszerzések lebonyolítása

- pályázatok adminisztrációs támogatása, menedzselése

Feltételek:

-         legalább gimnáziumi érettségi

-         írásban és szóban kiváló fogalmazókészség

-         precíz, alkalmazkodó és rugalmas személyiség

-         kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

-         kiváló szervezői, koordináló képesség

-         MS OFFICE programok és internet gördülékeny használata

Az elbírálásnál előnyt jelenthet:

- idegen nyelv ismerete

- pályázatírói gyakorlat

- színházi ismeretek, színháznál, nonprofit szervezetnél vagy oktatási intézménynél szerzett munkatapasztalat

- pénzügyi, nonprofit területen szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük küldeni: alapitvany.titkarno@gmail.com

válasz erre

nainen | 2009. szeptember 21. hétfő, 20:39
Egyetemi hallgatóként keresek jegyszedő vagy ruhatásos vagy bármi egyéb színházi állást, elsősorba késő délutáni,esti munkidővel.
Köszönettel: Sára
válasz erre

gina86 | 2009. szeptember 5. szombat, 21:32

Főiskolai hallgatóként kora délutáni, illetve esti állást vállalnék egy pudapesti (belvárosi) színházban jegyszedőként, amennyiben lehetséges.Várom ajánlatukat. Ezen a címen fel tudják venni velem a kapcsolatot: gina861030@hotmail.com

Köszönettel: Gina

válasz erre

refeor | 2009. augusztus 6. csütörtök, 23:28

Egy budapesti(lehetőleg belváros vagy a közelben) színházban vállalnék ruhatáros illetve jegyszedõ állást, elsõsorban esti munkaidõ érdekelne, mivel fõiskolai hallgató vagyok. Amennyiben van ajánlatuk számomra, kérem jelezzenek az alábbi címen: reni0922@gmail.com

Köszönettel: Reni

válasz erre

Just Judy | 2009. augusztus 3. hétfő, 12:41
A KoKuSz (Kortárs Kulturális Szakkolégium) és a sCrewFilm szeptembertől dráma-csoportot indít 16-17 éves, a színészet iránt érdeklődő fiatalok számára. A képzés helyszíne: Bp, VI. kerület, Tűzraktér. A jelentkezést követően felvételi vizsgán kell részt venni, melynek időpontja 2009. augusztus utolsó hetében lesz.A tanárok a Színház- és Filmművészeti Egyetemen végeztek.
Bővebb felvilágosítás a screwfilm@gmail.com címen kérhető.
http://www.screwfilm.h
válasz erre

zsonya | 2009. május 23. szombat, 18:47
Felhívás!!!
A KISPESTI KISSZÍNHÁZ (amatőr színtársulat) 2009 végén bemutatandó első, egész estés produkciójának díszlettervei elkészítéséhez, és egyben a teljes díszlet kivitelezéséhez leinformálható, referenciákkal, portfólióval rendelkező, számlaképes díszlettervezőt-kivitelezőt keres, aki hajlandó jelképes összegért is dolgozni.
Amennyiben a kivitelezést is meg tudja valósítani, jelenleg iparművészetin, képzőművészetin tanuló fiatalok jelentkezését is várjuk.
A jelentkezéseket szakmai múlt, referenciák bemutatásával és a portfólióval együtt a kispestikisszinhaz@gmail.com címre kérjük a 2009. június 1-ig. Honlapunk címe: http://www.kispestikisszinhaz.gportal.hu
válasz erre

causeuse | 2009. május 17. vasárnap, 23:49
Jegyszedõ munkát keresnék budapesti színházakban. Akinek van információja, éppen hol van üresedés, kérem szóljon ! köszönöm . email: szalaydorottya@gmail.com
válasz erre

wargaa | 2009. május 16. szombat, 22:14
Rendezõasszisztensi vagy titkári munkát keresek bp-i színházban 12 éves gyakorlattal. E-mail: wargaa@freemail.hu
válasz erre

Áfonya22 | 2009. május 6. szerda, 10:57
Szívesen dolgoznék a szinházi háttérmunkálatok világában!Ruha- és textilipari iskolában érettségiztem és szintén itt végeztem el 1 2éves technikusi képzést így végzettségem:divat-stílustervezõ asszisztens!Ebbõl adódóan kellékes,öltöztetõ állás betöltésére gondolnék...A munka elvégzéséhez szakmai képesítésem van akkár az anyagismeret az öltözködés kultúra varrás,népmûvészet és egyéb a feladathoz tartozó eredményes vizsgák elvégzése.Bizakodom a visszajelzésben!!E-mail: seraficojulia@citromail.hu
válasz erre

m.j. | 2009. április 7. kedd, 10:45
Sziasztok!
Közönségszervezõt keresünk és minél hamarabb szeretnénk is megtalálni. Ha érdekel, itt lehet jelentkezni, informálódni: paratiisi2@gmail.com
válasz erre

kern gy | 2009. március 31. kedd, 20:50
Àlláskeresök!
Vigyázzatok a Jászai Mari Szinházzal! Trükköznek! Három hónap után minkit újra kirúgnak!
válasz erre

orsi | 2009. március 26. csütörtök, 22:33
A Jászai Mari Színház az alábbi munkakörök betöltésére hirdet pályázatot:
SÚGÓ
ÜGYELÕ
RENDEZÕASSZISZTENS
KÖZÖNSÉGSZERVEZÕ
VÍZVEZETÉK-SZERELÕ
A pályázatok részletei a www.jaszaimariszinhaz.hu vagy a kozigallas.gov.hu oldalon olvashatók.
válasz erre

ny | 2009. március 26. csütörtök, 19:55
Akrobatikus tudású elõadómûvészeket keresünk színházi munkára. Várjuk táncosok, cirkuszi artisták, harcmûvészek, színészek, mozgásmûvészek, tornászok jelentkezését.

A készülõ darab mûfaja: mozgásszínház, cirkusz-színház.

Felsõ korhatár nincs!

Próbaidõszak: 2009. május- augusztus

A szereplõválogatás idõpontja: 2009. április 11. 11 óra (regisztráció és bemelegítés 10 órától)

Helyszín: Bakelit Multi Art Center - IX. kerület Soroksári út 164. (www.bakelitstudio.hu)

Jelentkezni és érdeklõdni:

Gallyas Veronika – társulatvezetõ

06-20/5565762,

gallyas.veronika@gmail.com

www.cirkuszinhaz.hu
válasz erre

Joju641 | 2009. március 25. szerda, 22:33
Ha még aktuális hívj:06 70 623 22 76
válasz erre
előzmény: t_tundy #40

Joju641 | 2009. március 25. szerda, 22:27
Közönségszervezõt keresünk Budapesten.
Ha még érdekel,keress meg.
06 70 623 22 76
juditjonas@freemail.hu
válasz erre
előzmény: tina81 #22

mohbe | 2009. március 25. szerda, 12:21
Színházi munkát keresek,díszítõ,kellékes,zsinóros stb.munkakörbe.06 30 904 59 46
válasz erre

SallyS | 2009. március 15. vasárnap, 17:42
Érettségivel, irodai adminisztratív gyakorlattal budapesti színháznál keresek állást (statiszta, kellékes, irodai munka stb. stb.)
válasz erre
előzmény: Ági0320 #81

Ági0320 | 2009. március 15. vasárnap, 02:30
Társulatunk színészeket keres, korhatár nélkül.
30/733-8654
válasz erre

orsi | 2009. március 12. csütörtök, 19:03
A Jászai Mari Színház az alábbi munkakörök betöltésére hirdet pályázatot:
DÍSZÍTÕ
KELLÉKES-BÚTOROS
ÖLTÖZTETÕ
FÕVILÁGOSÍTÓ
VILÁGOSÍTÓ
ZSINÓRMESTER-HELYETTES
ZSINÓROS
SZÍNPADI FELÜGYELÕ-SZCENIKAI VEZETÕ
SAJTÓREFERENS

A munkakörök betöltésének idõpontja: 2009. április 1.
A pályázatok részletei a www.jaszaimariszinhaz.hu vagy a kozigallas.gov.hu oldalon olvashatók.
Információ az állásokról (kivéve sajtóreferens): Mondi Aranka 70/38-28-132
Információ a sajtóreferensi állásról: Németh Gabriella: 70/38-28-105
válasz erre

S | 2009. március 5. csütörtök, 15:03

S | 2009. március 5. csütörtök, 15:01
Szép napot kívánok mindenkinek!Sági Bernadett vagyok Dunakeszirõl 20éves fiatal nõ!Elsõsorban színházi személyektõl szeretnék kérdezni!érdeklõdni szeretnék, hogy Budapesti színházakban, legfõbbképpen a József Attila színházba nincs e bármilyen féle állás amire embert keresnek?Statiszta,segéd,kellékes,jegyszedõ,bármiféle munka a József Attila Színházban?Rendszerességel látogatom a színházat,és ha már sajnos nem jött össze, hogy színjátszást tanuljak, szívesen dolgoznék színházban!!!
József Attilában van egy színész ismerõsöm!aki esetleg olvassa a hirdetésemet, és József Attila Színházhoz valami köze van,és van számomra valami információja kérem keressen fel!emailcimem: sagibernadett@freemail.hu!Bármilyen munkát keresek színházban,akár statisztaként is!!!!Komoly szándékkal írtam Önöknek!Várom jelentkezésüket!Tisztelettel: Sági Bernadett
válasz erre

Oguz | 2009. március 2. hétfő, 13:36
Budapesti vagy közelében lévõ színháznál keresek munkát. Fõleg díszletes, kelékes stb. területen. Színpadi munkában van tapasztalatom évekig dolgoztam hasonló területen. Elérhetõségem: oguz@oguz.hu
válasz erre

marcsi45 | 2009. február 27. péntek, 23:50

Szívesen vállalnék nyugdíj mellett jegyszedõi v. ruhatárosi állást bármelyik színháznál.
marcsi.vida@gmail.com
válasz erre

dkriszta68 | 2009. február 26. csütörtök, 08:51
Színházi, és pénzügyi gyakorlattal rendelkezem.
Munkát keresek budapesti színháznál.
Szeretem és tisztelem a színházi szférát.
Megbízható és pontos munkailag terhelhetõ vagyok.
Várom az álláslehetõségeket a kisegerke@vipmail.hu Emil címre.
Önéletrajzot azonnal tudok küldeni.
Elõre is köszönöm.
válasz erre

dkriszta68 | 2009. február 26. csütörtök, 08:50
Színházi, és pénzügyi gyakorlattal rendelkezem.
Munkát keresek budapesti színháznál.
Szeretem és tisztelem a színházi szférát.
Megbízható és pontos munkailag terhelhetõ vagyok.
Várom az álláslehetõségeket a kisegerke@vipmail.hu Emil címre.
Önéletrajzot azonnal tudok küldeni.
Elõre is köszönöm.
válasz erre

vans | 2009. február 24. kedd, 22:02
Sziasztok!
Én egy 20 éves fiatal férfi vagyok. Egy budapesti(elsõsorban belváros vagy a közelben) színházban vállalnék ruhatáros illetve jegyszedõ állást, elsõsorban esti munkaidõ érdekelne, mivel fõiskolai hallgató vagyok. Ha valaki tud valamilyen állást kérem írjon! Elõre is köszönöm!
válasz erre

S | 2009. február 22. vasárnap, 17:12
Szép napot kívánok mindenkinek!Sági Bernadett vagyok Dunakeszirõl 20éves fiatal nõ!Elsõsorban színházi személyektõl szeretnék kérdezni!érdeklõdni szeretnék, hogy Budapesti színházakban, legfõbbképpen a József Attila színházba nincs e bármilyen féle állás amire embert keresnek?Statiszta,segéd,kellékes,jegyszedõ,bármiféle munka a József Attila Színházban?Rendszerességel látogatom a színházat,és ha már sajnos nem jött össze, hogy színjátszást tanuljak, szívesen dolgoznék színházban!!!
József Attilában van egy színész ismerõsöm!aki esetleg olvassa a hirdetésemet, és József Attila Színházhoz valami köze van,és van számomra valami információja kérem keressen fel!emailcimem: sagibernadett@freemail.hu!Bármilyen munkát keresek színházban,akár statisztaként is!!!!Komoly szándékkal írtam Önöknek!Várom jelentkezésüket!Tisztelettel: Sági Bernadett
válasz erre

S | 2009. február 22. vasárnap, 17:12
válasz erre

Just Judy | 2009. február 16. hétfő, 16:35
Sziasztok!

OKJ-s hangtechnikusi végzettséggel, egy év, többrétû munkatapasztalattal (színház, koncert hangosítás, rádiós ismeretek) hangtechnikusi állást keresek. Aki tud számomra megfelelõ állásajánlatot, kérem ezen az e-mail címen értesítsen: pajcsi@gmail.com
válasz erre

P | 2009. február 5. csütörtök, 22:05
recepciós, ruhatáros, pultos munkát keresek. nappali tagozatos egyetemista vagyok. amennyiben van ajánlatuk számomra, kérem jelezzenek az alábbi telefonszámon: 70/ 582-13-22
köszönettel:
Renáta
válasz erre

alma55 | 2009. február 4. szerda, 18:27
Szívesen dolgoznék budapesti színháznál! Jegyszedõ vagy bármi egyéb munka érdekel!
egtr@freemail.hu
válasz erre

alfialone | 2009. február 4. szerda, 12:40
Ja csak a címet felejtettem el megadni:alfialone@gomail.com.
Ide írjatok!
válasz erre

alfialone | 2009. február 4. szerda, 12:39
Sziasztok!Hangtechnikus végzettséggel
szeretnék színháznál el helyezkedni Budapesten Jelenleg egy rendezvényhangosítással foglalkozó cégnél dolgozom.Már második éve.Ha valaki tud valamit szóljon!Elõre is köszönöm!
válasz erre

retrobk89 | 2009. január 7. szerda, 16:13
Sziasztok!! Valaki aki tud kérem segítsen nekem!!
Szeretnék BUDAPESTI Színházban dolgozni..:)):))) Madách,Operett..Ilyesmi,esetleg ahol éppen kell emberke. Hosszú távra szeretnék. Aki színházban dolgozik,s tud valamirõl akkor kérem ide írjon: retrobk98@gmail.com
Köszönettel: Horváth Adrienn
válasz erre

cs | 2008. december 9. kedd, 12:52
melóóó kénne!
válasz erre

cs | 2008. december 9. kedd, 12:52
melóóó kénne!
válasz erre

cs | 2008. december 9. kedd, 12:22
jóóóneked!!!
válasz erre
előzmény: cs #61

cs | 2008. december 9. kedd, 12:19
bocsánat-abugaby-vagy.ok!!!
válasz erre

cs | 2008. december 9. kedd, 12:13
http://csabradigabor.blogspot.com/ nézd meg a blogom és döncs mit érünk.
válasz erre

arcimboldo | 2008. december 8. hétfő, 15:52
Évtizedek óta súgó szeretnék lenni valamelyik budapesti színháznál.Létezik még ilyen?
Esetleg moderátor.Vagy valami hasonló.Szeretem a színházat minden tekintetben,s talán értem is.
válasz erre

S.Rozi | 2008. november 28. péntek, 16:36
Budapesti színházban/színi stúdióban szeretnék dolgozni. Díszlet -;és jelmeztervezõ asszisztens képzést végzek. Szívesen dolgoznék jelmeztervezõ asszisztensként, kellékesként, öltöztetõként, vagy akár jegyszedõként. Bármilyen színházi munka érdekel. Ha valaki tud nekem segíteni, kérem ezen a címen jelezze: rozy333@freemail.hu emailcimen! Köszönöm.
válasz erre

orsi | 2008. november 27. csütörtök, 12:41
A Jászai Mari Színház álláspályázatainak részletei a www.kozigallas.gov.hu vagy a www.jaszaimariszinhaz.hu oldalon olvashatók!
válasz erre

Ági83 | 2008. november 27. csütörtök, 12:34
Ruhatervezõként fogok hamarosan végezni és szívesen dolgoznék budapesti színházban jelmeztervezõ mellett vagy bármi olyat ami valamennyire szakmába vág!
szaboagi83@gmail.com
válasz erre

orsi | 2008. november 27. csütörtök, 12:34
Sziasztok!
A tatabányai Jászai Mari Színház pályázatot hirdet az alábbi állások betöltésére:
HANGOSÍTÓ, INFORMATIKUS, VÍZVEZETÉK-SZERELÕ, SZÍNPADMESTER-HELYETTES
- pályázatok leadási határideje a fenti négy állás esetében: 2008. december 3., munkakezdés: mind a négy esetben: 2008. december 5.
DÍSZÍTÕ pályázat leadási határideje: 2008. december 11., munkakezdés: 2008. december 15.
FÕVILÁGOSÍTÓ - pályázat leadási határideje: 2008. december 11., munkakezdés: 2008. december 15.
MÛVÉSZETI TITKÁR - pályázat leadási határideje: 2008. december 19., munkakezdés: 2008. december 23.
válasz erre

virgilia | 2008. november 18. kedd, 15:32
Budapesti színházban/színi stúdióban szeretnék dolgozni. Díszlet –és jelmeztervezõ asszisztens képzést végeztem. Szívesen dolgoznék jelmeztervezõ asszisztensként, kellékesként, öltöztetõként, vagy akár jegyszedõként. Bármilyen színházi munka érdekel. Ha valaki tud nekem segíteni, kérem ezen a címen jelezze: virgilia@citromail.hu Köszönöm.
válasz erre

earnie | 2008. november 11. kedd, 21:26
Sziasztok!
hangtechnikus végzettséggel, tapasztalattal szeretnék színházban, rádióban dolgozni.Szivesen vállalnék zeneszerzést filmekhez stb...
Ha valaki tud segíteni ide írhat: elektrosoul@gmail.com
itt saját dolgaim vannak feltöltve:
myspace.com/earniehu
csao!
válasz erre

melci6 | 2008. november 2. vasárnap, 18:04
Budapesti színházban dolgoznék mint öltöztetönõ, kellékes! Ruhaipari iskolában végeztem szóval tudok és szeretek is varrni! Színházi tapasztalatom is van.
E-mail: bars.melinda@freemail.hu
06306867980
válasz erre

fidelite1 | 2008. október 31. péntek, 11:28
Szeretnék budapesti színház kommunikációs, és/vagy szervezési osztályán dolgozni.
Ha van lehetõség, kérlek írj.
m_agnes@vipmail.hu
válasz erre

bbass | 2008. október 29. szerda, 17:51
Két hozzászólást látok,de nem tudom elolvasni . . .,pedig érdekel . . . :)
válasz erre

bbass | 2008. október 29. szerda, 16:48
5 éves (Bp.)Bábszínházbeli díszítõi gyakorlattal/"múlttal" színházi állást keresek(a belvárosban lakom).
Bujka Balázs,0670/530-9312,balazsb@citromail.hu
válasz erre

nyisztor.m@freemail.hu | 2008. október 21. kedd, 12:18
Kérek mindenkit,aki színházi munkát
szertne végezni jelentkezzen rövid bemutatkzóval:nyisztor.m@invitel.hu
T.30/2346592
-közönségszervezõk
-színész-munkára
-táncos
_csángó népdal énekesnõ
-Rendezõaszisztenciára
korhatár nélkül,most alakuló színház,amely nagyobb városokban és külföldön tart elõadásokat.

Üdv!

Nyisztor Miklós.
válasz erre

szanett | 2008. október 20. hétfő, 23:06
Szeretnék részmunkaidõben színházban dolgozni!Végzettségem:tanítõnõ és drámapedagógus.
E-mail:anettszabo@freemail.hu
válasz erre

nyisztor.m@invitel.hu | 2008. október 20. hétfő, 18:55
közönség szervezõ-
szíszész-
táncos-
rendezõ aszisztens-
válasz erre

nyisztor.m@invitel.hu | 2008. október 20. hétfő, 18:46
Szia!
Kérlek jelenkez röviden írj magadról.

nyisztor.m@invitel.hu

T.30/234-6592

Üdvözöl!

Nyisztor Miklós.
válasz erre
előzmény: t_tundy #40

katicatabor | 2008. október 10. péntek, 13:09
színházunk színészt keres,jelentkezni a 0620 7719034 telefonszámon lehet.
válasz erre

mathilda | 2008. szeptember 26. péntek, 17:24
Üdv!
Hangtechnikusi munkát vállalnék színházban, egy éves tapasztalattal. Ha valaki tud segíteni, kérem ide írjon: paratiisi2@gmail.com, köszönöm.
válasz erre

gcsabi | 2008. szeptember 17. szerda, 19:57
Sziasztok!
Szeretnék színházban dolgozni, dramaturg mellett esetleg, fõként az irodalmi részek érdekelnének, de bármilyen munkát szívesen elvégzek.
Ha valaki tud nekem segíteni, kérem keressen meg. Köszönöm.
gajdoscsabi@gmail.com
válasz erre

Just Judy | 2008. szeptember 1. hétfő, 10:04
Sziasztok!
Én is színházi- leginkább hangosítói munkát keresek. Hangtechnikusként dolgoztam már színháznál, valamint rádiónál is. Aki tud valami melót, legyen szíves értesítsen: pajcsi@gmail.com. Elõre is köszi!
válasz erre

t_tundy | 2008. augusztus 26. kedd, 19:58
Színházaknál ill. társulatoknál közönségszervezõi/mûvelõdésszervezõi munkát keresek. Kommunikáció - mûvelõdésszervezõ diplomával rendelkezem. Szakdolgozatomat a budapesti alternatív színházakról írtam. Az általa szerzett ismereteimet szeretném a gyakorlatban is kamatoztatni.

Köszönettel: Tóth Tünde
ttunde00@gmail.com
válasz erre

dzsuzsi | 2008. augusztus 26. kedd, 10:48
Színházi munkát keresek rajz, vizuáliskommunikáció szakos diplomával. Szívesen résztvennék a díszletezésben, de bármilyen lehetõség érdekel, amivel segíthetem a színház mûködését.

Dávid Zsuzsanna
dvdzsuzsi@yahoo.com
válasz erre

mofemo | 2008. augusztus 25. hétfő, 13:34
Honlapok készítését vállalom, üzemeltetésével együtt színészeknek, társulatoknak, magánszemélyeknek, a legjobb áron.

Molnár Ferenc
munkainternet@freemail.hu

www.penzanaten.blog.hu
válasz erre

fulebela | 2008. augusztus 25. hétfő, 13:27
Profi színházi súgó munkát, társulatot keres...
fulebela@freemail.hu
20/3823070
válasz erre

zsonya | 2008. augusztus 24. vasárnap, 23:14
FELHÍVÁS SZÍNJÁTSZÓKNAK

A KISPESTI KISSZÍNHÁZ prózai, amatõr társulatának bõvítésére meghallgatást hirdetünk, melyhez várjuk elõképzettséggel nem rendelkezõ, de a színjátszás iránt érdeklõdõ és tehetséget érzõ; valamint már színházi, színpadi tapasztalattal is rendelkezõ, azonban jelenleg társulathoz nem tartozó, felnõtt korú színjátszók jelentkezését.

A rendszeres próbákkal mûködõ társulatba felvett tagok végzettséget, bizonyítványt nem adó színészképzésben vesznek részt, melyet a társulat vezetõje és rangos színházi szakemberek, mûvészek tartanak. A tanultakat a mindenkori színházi produkciók létrehozása során alkalmazhatják a résztvevõk.

A társulatba való bekerüléshez ének-, zenetudás, színpadi, színészi tapasztalat nem követelmény, de elõnyt jelenthet. (Zenei alapot, ha van, a meghallgatásra cd-n kérjük elhozni.)

Meghallgatási követelmény:
- három különbözõ hangulatú vers
- három próza, monológ, (A jelentkezési lapon kérjük feltüntetni a meghallgatásra kínált anyagot).

A fényképes jelentkezést rövid bemutatkozással és szakmai múlt megadásával várjuk a kispestikisszinhaz@gmail.com e-mail címre. (Jelentkezési lap ugyanezen a címen kérhetõ)

A meghallgatás helyét és idõpontját jelentkezõkkel e-mail-ben közöljük.

Végül, a Kispesti Kisszínház honlapjának címe:

http://kispestikisszinhaz.gportal.hu

Üdvözlettel:

Cserkó Zsolt
válasz erre

Somorjai Kaludio Vajk | 2008. augusztus 7. csütörtök, 09:45
Somorjai Vajk Színmûvész keresi azt a megfelelõ társulatot, ahol jól érzi magát majd és még fizetést is kap!
Ha van ilye akkor azonnal hívjanak!
06204195974
válasz erre

zsviktoria | 2008. augusztus 5. kedd, 15:36
A Honvéd Színház közönségszervezõt keres. Jelentkezni ímélben, önéletrajzzal lehet Paulik Lívia menedzsernél: theatre@honvedart.hu
válasz erre

Zoltchy | 2008. augusztus 4. hétfő, 10:42
Üdv, Mindenki!
Színházi munkát keresnék Budapesten.
Végzettségeim:
asztalos - 15 év gyakorlat
programozó - 10 év gyakorlattal
B, C kategóriás, hivatásos jogosítvány
Angol kissé kopott középfokú nyelvtudás.
Köszi a segítséget!
válasz erre

zsonya | 2008. július 24. csütörtök, 12:36
Tisztelt mindenki!

Örömmel kürtöljük világgá eme fórumon keresztül is, hogy egy új színházi társulat alakult, KISPESTI KISSZÍNHÁZ névvel.

Egyelõre a társulat-, és a belsõ képzéshez szükséges szakmai háttérstáb szervezése zajlik nagyon nagy léptekben, de a tervek szerint a 2008-2009-es évadban el tudjuk kezdeni az igazi munkát.

Szeptemberben újabb meghallgatást tartunk, melynek részleteit már feltettük honlapunkra is, bár e honlap most még folyamatos feltöltés alatt van, de néhány információt így is meg lehet találni a társulattal kapcsolatban.

Várjuk a komoly, színházi alkotómunka, a színjátszás iránt kedvet, tehetséget érzõk jelentkezését a honlapon megadottak alapján.

Honlapunk címe:

Kérjük, nézzenek be hozzánk idõnként, ha érdekli Önöket hogyan alakul most induló társulatunk sorsa, élete.

Figyelmüket elõre is köszönjük.

Üdvözlettel:

Cserkó Zsolt (társulatvezetõ)
válasz erre

kiscsendes | 2008. július 24. csütörtök, 11:42
Sziasztok!
csatlakoznék! Budapesten színházi jegyirodába, vagy szervezésre mennék teljes munkaidõben dolgozni. 4 évig dolgoztam a Hevesi Sándor Színház szervezésén.Kis kihagyás után már hiányzik a színház. Tapasztalatom már van..csak üres hely nem nagyon.Ha valaki esetleg tudna állást amit megpályázhatnék, kérem írjon nekem.
kiscsendes@gmail.com
Szép napot!
válasz erre

crazyforyou | 2008. július 23. szerda, 22:21
Szinházi munkát keresek,bármit megcsinálok,csak színház legyen!Budapesten
válasz erre

zsonya | 2008. július 21. hétfő, 16:08

zsmariann84 | 2008. július 10. csütörtök, 01:19
Sziasztok!Bármilyen színházi állás érdekelne Budapesten.(kellékes,közönségszervezõ stb.)Elõre is köszönöm.Zsukán Mariann 20/441-6282
zsmariann84@gmail.com
válasz erre

zsonya | 2008. július 9. szerda, 21:19
Tisztelt mindenki!

Örömmel kürtöljük világgá eme fórumon keresztül is, hogy egy új színházi társulat alakult, KISPESTI KISSZÍNHÁZ névvel.

Most egyelõre a társulat-, és a belsõ képzéshez szükséges szakmai háttérstáb szervezése zajlik nagyon nagy léptekben, de a tervek szerint a 2008-2009-es évadban el tudjuk kezdeni az igazi munkát.

Egyébként szeptemberben újabb meghallgatást tartunk, melynek részleteit már feltettük honlapunkra is, bár e honlap most még folyamatos feltöltés alatt van, de néhány információt így is meg lehet találni a társulattal kapcsolatban.

Várjuk a komoly, színházi alkotómunka, a színjátszás iránt kedvet, tehetséget érzõk jelentkezését a honlapon megadottak alapján.

Honlapunk címe:

Kérjük, nézzenek be hozzánk idõnként, ha érdekli Önöket hogyan alakul most induló társulatunk sorsa, élete.

Figyelmüket elõre is köszönjük.

Üdvözlettel:

Cserkó Zsolt (társulatvezetõ)
válasz erre

Naranch | 2008. július 7. hétfő, 20:43
Sziasztok! Végzõs magyar-színháztörténész szakos hallgató vagyok a veszprémi Pannon Egyetemen, sajnos a diplomák miatt csúszom egy félévet még, de addig is, meg a diploma utánra is keresek már színházi állást, egyelõre kilátástalan vagyok, hová-merre induljak. Ha tudna valaki segíteni, nagyon örülnék! Köszönöm elõre is! Nari
válasz erre

hajnalholle | 2008. július 1. kedd, 19:53
Sziasztok én is munkát keresnék Kaposváron bármit kellékes aszisztens mindegy csak ott lehessek, ahol nem lehetek a külsõm miatt:( Köszi
válasz erre

sinko | 2008. június 26. csütörtök, 12:07
Sziasztok! 30 éves nõ vagyok, bulvár újságírást tanultam, õsszel színház- és drámaírást tanulok. Két regényem is megjelent. Az írással kapcsolatos, színházi munkát keresek, bármilyen megoldás érdekel! A színház az életem!
Ha tudnátok ilyen munkakört ajánlani, kérem keressen fel.
Köszönöm!
06 30 8631275
sinkomarika@gmail.com
válasz erre

szofy | 2008. június 25. szerda, 14:59
Sziasztok! 21 éves lány vagyok.Táncolok immáron 18éve, ez a mindenem. Jelenleg a Táncmûvészeti Fõiskolára járok. Szeretnék a színpadál maradni ezért keresek munka lehetõséget színháznál, mint táncos. Tel.: 06 70/2930879
válasz erre

tina81 | 2008. április 29. kedd, 20:50
Jegyszervezõ állást keresek, amit munka mellett tudnék csinálni. Kérem aki tud ilyet, az jelentkezzen!
juhaszkriszti@gmail.com
válasz erre

E-ra | 2008. április 17. csütörtök, 15:46
Közönségszervezõi állást keresek, szervezõ irodába.Fiatal, 29 éves nõ vagyok. Doplgoztam 3 évet vidéki színháznál, mint közönségszervezõ (kecskemét, Katona J. Színház) ill. budapesti Színháznál is (József A. Színház).Tapasztalattal rendelkezem. Szeretnék ezen a pályán maradni.
Köszönöm. 30/8641892
válasz erre

zsuzsi1980 | 2008. április 16. szerda, 21:02
Sziasztok!
Szeretnék színházban dolgozni. Mindegy, hogy milyen munkakörben, de színházban szeretnék lenni, mert ez az életem. Tel.: 06 30 203 74 67
válasz erre

E-ra | 2008. április 15. kedd, 15:33
Közönségszervezõi állást keresek, szervezõ irodába.Fiatal, 28 éves nõ vagyok. Doplgoztam 3 évet vidéki színháznál, mint közönségszervezõ (kecskemét, Katona J. Színház) ill. budapesti Színháznál is (József A. Színház).Tapasztalattal rendelkezem. Szeretnék ezen a pályán maradni.
Köszönöm.
válasz erre

Zizzy | 2008. április 3. csütörtök, 11:47
Színházi munka gyakorlatot keresek Budapesten 2008 nyarára. Drama and Theatre szakon tanulok Írországban (2. év) . Bármilyen lehetõség érdekelne. e-mail: zizzy_hun@hotmail.com
válasz erre

King@ | 2008. március 26. szerda, 22:26
Színházi munkát keresek Budapesten, bármilyen lehetõség érdekel, fõiskolai végzettséggel rendelkezem.
e-mail: schkinga83@yahoo.de
válasz erre

m | 2008. március 15. szombat, 10:04
Sziasztok!
Szertnék színházban jegyszedõként, vagy más hasonló munkaterületen dolgozni.
Elõre is köszönöm a segítséget.
e-mail:k.juci8@freemail.hu
válasz erre

bzpo6o | 2008. március 14. péntek, 15:12
Színész öltöztetõi állást keresek Budapesten!
20 évvel ezelõtt dolgoztam színházban öltöztetõnõként, majd gazdasági vonalra terelõdtem.
Szeretnék ismételten e pályára visszakerülni.
Email:sengat@citromail.hu
válasz erre

Juliette88 | 2008. február 24. vasárnap, 12:47
jegyszervezõ vagy jegyszedõ állást keresek Budapesten!
Esetleg más szinházi munka is érdekel ami nem igényel gyakorlatot és iskola mellett is végezhetõ
sternagi@freemail.hu
válasz erre

Anna22 | 2008. január 21. hétfő, 10:59
Akit érdekel a színház és szeretne szinpadi szereplésre lehetõséget kapni és még tanulna is, az jelentkezzen bátran Simonyi Krisztina szinistúdiójába!
Folyamatos belépés van, az órák színpadi mozgásból, helyzetgyakorlatokból, koncentrációs, készségfejlesztõ gyakorlatokból állnak, félévente vizsgelõadasokon kell bizonyítani a megszerzett tudást!
Jó társaság és kreatív alkotó közeg vár rád!
Zenés, táncos színpadi produkciók várnak titeket!
Tekintsd meg honlapunkat és jelentkezz!
http://szinistudio.mlap.hu/#
válasz erre

Kira2 | 2008. január 15. kedd, 12:41
Divat és stílus tervezõ stylistnak tanulok.Júniusban végzek.Olyan színházak segítségét keresem ahol az öltöztetõ mellett tudnék segítkezni persze ingyen !! Ez nekem nagyon fontos az iskola elvárása ,hogy évközben próbálgassunk ilyeneket.
Ha valamelyik színház tudna ebben segítséget nyújtani megköszönném!
Üdvözlettel :
Papp Krisztina
válasz erre

Mad | 2008. január 12. szombat, 13:53
Azonnali belépéssel keresünk gyakorlattal rendelkezõ diplomás mérlegképes könyvelõt pénzügyi területre a Madách Színházba.

Jelentkezés önéletrajzzal a következõ címen:
Fax: 478-2028
e-mail: pz@madachszinhaz.hu
válasz erre

Bringuru | 2008. január 4. péntek, 14:53
20 éves lány vagyok.5 évig egy kis színháznál táncoltam,illetve statisztáltam.Szeretnék bekerülni táncos pródukciókba.Egy vidám tánc és színház imádó lány vagyok./t.salsa@freemail.hu/
válasz erre

urimoni | 2007. december 21. péntek, 17:19
Divat-stílus tervezõként végeztem,jelenleg egx kozmetikai cégnél dolgozom.De nagyon szeretnék ruhákkal foglalkozni,öltöztetni,kiélni a kreativitásomat.Aki tud segíteni annak megköszönném.urimony@freemail.hu
válasz erre

zs | 2007. december 7. péntek, 13:56
Sziasztok
Én már 4 éve dolgozom színházban, voltam közönségszervezõ és kellékes is (Bárka Színház, József Attila Sínház). Veszprémben végeztem színháztörténrt szakon, és szeretnék rendezõ asszisztens lenni. Email címem: jouly@freemail.hu
Elõre is köszönöm a segítségeteket
válasz erre

lampertlea | 2007. november 28. szerda, 21:49
Sziasztok.
Lampért lea vagyok, lassan két éve dolgozom filmes art departmentnek, jelenleg kellékes, berendezõ vagyok.. Színházi kellékes, öltöztetõ munkát keresek. Üdv: Lea
válasz erre

Barney | 2007. november 16. péntek, 15:53
Munkatársakat keresünk!!!Talpraesett színházrajongókat keresünk közönségszervezõi munkakörbe! Kötetlen munkaidõ, kiegészítõ pénzkereset, ingyenes színházlátogatás. Ha érdekel, hívd a 06-70/931-2979-es telefonszámot, vagy írj az info@negyednegyszinhaz.hu-ra!
NEGYEDNÉGY SZÍNHÁZ
válasz erre

pillang | 2007. október 21. vasárnap, 00:31
www.barka.hu
kellékest keresnek..
sok sikert
válasz erre
előzmény: #

gyorzs | 2007. október 19. péntek, 21:35
Gyõr Zsolt vagyok és öltöztetõ-kellékes munkát keresek.
16 évig dolgoztam a Honvéd Együttesnél ebben a munkakörben.
Várom jelentkezésüket.
Üdvözlettel Gyõr Zsolt
válasz erre

AnnaMarie05 | 2007. szeptember 30. vasárnap, 00:41
Ha érdekel a színészet, vagy más mûvészet, gyere és kukkants be:
www.gportal.hu/lmk
Vagy a fórum keresõbe írd be, hogy lelkes!
LMK=Lelkes Mûvészek Klubja
!!!CSATLAKOZZ TE IS!!!
válasz erre

guczika | 2007. szeptember 16. vasárnap, 21:01
Sziasztok.
Én amatõr vagyok ill. díszítõ, kellékesként dolgozom színházban. Suliba már nem járhatok mert a korom miatt nem lehetséges, de nagyon szeretnék szerepelni, bármilyen színpadi, színházi produkcióban. Amennyiben van ilyenre lehetõség kérlek jelezzetek.
e-mail címem: guczi.tamas@gmail.com Imádom a színházat és érzek magamban ambíciót is, csak papír nélkül sehol nem megy. Segítségeteket elõre is köszönöm.
gucci
válasz erre

guczika | 2007. július 25. szerda, 21:19

Sziasztok.
Én amatõr vagyok ill. díszítõ, kellékesként dolgozom színházban. Suliba már nem járhatok mert a korom miatt nem lehetséges, de nagyon szeretnék szerepelni, bármilyen színpadi, színházi produkcióban. Amennyiben van ilyenre lehetõség kérlek jelezzetek.
e-mail címem: guczi.tamas@gmail.com Imádom a színházat és érzek magamban ambíciót is, csak papír nélkül sehol nem megy. Segítségeteket elõre is köszönöm.
gucci
válasz erre

témaindító

dohil | 2007. június 18. hétfő, 19:51
Színpad technikus,díszítõi állást keresek.országban,külföldön. ha érdeklek valakit 06204631241
válasz erre