KAPOSVÁRI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI SZÍNHÁZI BIENNÁLE




az ASSITEJ Magyar Központ és a Kaposvári Csiky Gergely Színház közös rendezvénye

2002. május 6-11., Kaposvár

2002. május 6. hétfő

{lista}11.00 Rózsa és Ibolya
Stúdió "K" előadása
Csiky Gergely Színház, Stúdió

13.00 Fram, a jegesmedve
Temesvári Csiky Gergely Színház
Szivárvány Mozi

14.30 Árgyélus királyfi
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház
Csiky Gergely Színház

17.00 Szegény ördögök
Maskarás Céh
Együd Árpád Művelődési Ház, Déryné Terem

18.00 Vitéz Bátor
Dunaújvárosi Táncszínház
Együd Árpád Művelődési Ház, Nagyterem{/lista}

2002. május 7. kedd

{lista}9.00 Gyermektragédia
Kerekasztal Színházi Nevelési Központ
Együd Árpád Művelődési Ház, Nagyterem

13.00 A teremtés nyolcadik napja
Vaskakas Bábszínház, Győr
Szivárvány Mozi

14.30 A lovaggá ütött vándor
Kaposváry Csiky Gergely Színház
Csiky Gergely Színház

17.00 Elvis, a bajfácán
Kolibri Színház
Csiky Gergely Színház, Stúdió{/lista}

2002. május 8. szerda

{lista}9.00 Vaskor
Káva Kulturális Műhely
Együd Árpád Művelődési Ház, Nagyterem

13.00 Csizmás kandúr
Gárdonyi Géza Színház, Eger
Csiky Gergely Színház, Stúdió

14.30 Lúdas Matyi
Debreceni Csokonai Színház
Csiky Gergely Színház

17.00 A Hétrőfös visszatér
Közép-Európa Táncszínház
Szivárvány Mozi{/lista}

2002. május 9. csütörtök

{lista}10.00 Leporelló első könyve, Árnyak színháza
Ciróka Bábszínház, Kecskemét
Csiky Gergely Színház, Stúdió

11.30 Toldi
Keleti István Művészeti Iskola
Együd Árpád Művelődési Ház, Déryné Terem

14.30 A legkisebb boszorkány
Budapest Bábszínház
Csiky Gergely Színház

17.00 Legszebb mesék III-IV.
Atlantisz Társulat, Merlin Színház
Szivárvány Mozi{/lista}

2002. május 10. péntek

{lista}10.00 Mátyás király bolondja
Szabadkai Gyermekszínház
Csiky Gergely Színház, Stúdió

11.00 Kukacmatyi
Kolibri Színház
Szivárvány Mozi

13.00 Grim(m)aszok
Figurina Bábszínház
Együd Árpád Művelődési Ház, Déryné Terem

14.30 Salto und Mortale
Mummpitz Theater, Nürnberg, Németország
Csiky Gergely Színház

15.00 Az aranymadár
a Színművészeti Egyetem Bábosztálya
Együd Árpád Művelődési Ház

17.30 Én és énke
Fabula Bábszínház
Csiky Gergely Színház, Stúdió{/lista}

2002. május 11. szombat

{lista}13.00 a Nyitrai Színház előadása
Csiky Gergely Színház, Stúdió

16.00 Gondolj rám szívesen
Baltazár Színház
Csiky Gergely Színház{/lista}