Állásajánlatok

A CREATIV MÉDIA Színházi Ügynökség és Kulturális Szolgáltató Bt. pályázatot hirdet irodavezető és programszervező állás betöltésére.

IRODAVEZETŐ MUNKATÁRS

Legjellemzőbb feladatok a pozícióval kapcsolatban:
• Napi szintű adminisztrációs, titkári feladatok ellátása, továbbá az ügynökség által szervezett Kortárs Drámafesztivál Budapest irodai feladatainak ellátása
• Pályázatok adminisztrációs támogatása, pályázatírás és -elszámolás

A pályázók köre:
• Szakirányú felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók
• Frissdiplomás pályakezdők
• GYESről/GYEDről visszatérők
• 50 év felettiek

Elvárások a munkavállalóval szemben:
• Szakirányú felsőfokú iskolai tanulmányok/végzettség vagy művészeti-bölcsész felsőfokú iskolai tanulmányok/végzettség
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Jó koordinálási, szervezési készség
• Gyors problémamegoldó képesség
• Precizitás, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:
• Színházi ismeretek, gyakorlat
• Jogi, nonprofit területen szerzett gyakorlat
• Több idegen nyelv ismerete
• Pályázatírói gyakorlat

Foglalkoztatás:

• Határozott idejű munkaviszony
• Heti 20 órás munkavégzés, rugalmas beosztás
• Megbízási szerződéssel vagy diákszövetkezeten keresztül

Amit kínálunk:
• Rugalmas munkarend, változatos munka
• Fiatalos, nemzetközi csapat
• Nemzetközi színházi szakmai tapasztalatok

• Magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével
• E-mail-ben: office@creativmedia.hu
• Jelentkezési határidő: 2010. szeptember 5.

PROGRAMSZERVEZŐ

• A Kortárs Drámafesztivál Budapest 2010 programjának előkészítésében és lebonyolításában való részvétel:
- Magyar szemle program
- USA-vendégország program
- Színházi nevelési program
- Szakmai program külföldi színházi szakemberek számára
- Önkéntes koordináció
- Felolvasó színházi program
- Külföldi vendégjátékok
• Kapcsolattartás a partnerekkel
• Pályázatírásban való közreműködés

• Felsőfokú szakirányú tanulmányok vagy végzettség az alábbi szakok valamelyikén: színházi dramaturg, angol, magyar, esztétika, színháztudomány, kulturális menedzser.
• Az angol nyelv aktív tárgyalóképes ismerete
• Színházi vagy kulturális területen szerzett tapasztalat
• MS Office, internet felhasználó szintű kezelése
• Kezdeményezőkészség
• Gyors problémamegoldó készség

• A kortárs színház iránti érdeklődés
• Több idegen nyelv (minimum középfokú) ismerete
• Programszervezői tapasztalatok
• Nemzetközi tapasztalatok

• Határozott idejű jogviszony/ projektszerű foglalkoztatás
• Rugalmas munkaidő, beosztás
• Változatos és sokrétű munka
• Fiatal, nemzetközi csapat
• A színház új útjait kutató és az egyéni ötleteknek teret engedő szellemi műhely

Bérezés:
Megállapodás szerint.

• Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével
• Határidő: 2010. szeptember 5.

süti beállítások módosítása