Több állást is hirdet a Turay Ida Színház

Táncost, rendezőasszisztens-ügyelőt, sajtós-marketingest és díszítőt keres a Turay Ida Színház.

Zenés produkcióba hirdet fiú táncos felvételt a Turay Ida Színház

Elvárások:

– énektudás

– tánctudás

– prózai darabokban jártasság

Meghallgatás anyaga: a helyszínen betanított koreográfia bemutatása.

Korhatár: 18 – 25 éves korig

Jelentkezéshez csatolni kell:
– rövid szakmai önéletrajz – pontos telefonszám és email cím megjelölésével
– 1 db egészalakos fotó

Jelentkezni az igazgato@turayidaszinhaz.hu e-mail címen lehet.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 3.

Turay

Rendezőasszisztens – ügyelői munkakörbe 25 – 40 év közötti színházi gyakorlattal rendelkező férfit keres a Turay Ida Színház

Elvárások,feladatok:

– Jó kommunikációs és irányítói képesség
– Csapatszellem
– Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség_15A2920
– Erős színházi kötődés
– Rendszerben való gondolkodás
– Előadások előkészítésében, lebonyolításában részvétel
– Tűrőképesség, terhelhetőség, türelem, diplomáciai érzék
– Legalább egy éves színházi tapasztalat

Jelentkezéshez csatolni kell: fényképes önéletrajzot.

Jelentkezni: igazgato@turayidaszínhaz.hu e-mail címen

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 9.

A Turay Ida Színház munkatársat keres sajtós – marketinges munkakörbe.

Feladatok:

 - Grafikai megrendelések előkészítése és leadása
 - Nyomdai megrendelések előkészítése és leadása_15A2920
 - A színház marketingtevékenységéhez kapcsolódó árajánlatok bekérése
 - A színház marketingtevékenységéhez kapcsolódó szerződések és barterszerződések előkészítése
 - Kiadványok, reklámanyagok tervezése, készítése a színház grafikus munkatársával való együttműködésben
 - A színház kommunikációs filozófiájának, arculatának megőrzése és képviselete
 - Marketingkampányok lebonyolítása
 - Piaci ismeretek elsajátítása, folyamatos piacfigyelés
 - Szakmai szempontból fontos kapcsolatok aktív fenntartása és kiépítése
 - Sajtóanyagok elkészítése, kapcsolattartás a sajtó munkatársaival
 - A színház kommunikációs anyagainak megírása (újságcikk, pályázat…)
 - Folyamatos sajtófigyelő kezelése, a színházat érintő média megjelenések archiválása
 - A színház honlapjának, hírleveleinek és online közösségi média megjelenéseinek tervezése, karbantartása, napi szintű frissítése, kezelése
 - A színház fontosabb eseményeiről készülő fotó és videóanyagok létrejöttének és szerkesztésének koordinálása, archiválása
 - Közreműködés a programok tervezésében, szervezésében és lebonyolításában
 - Szervezéssel való szoros együttműködés

Elvárások:

 - Jó kommunikációs és fogalmazó képesség
 - Kiváló íráskészség
 - Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
 - Erős színházi érdeklődés
 - Rendszerben való gondolkodás
 - Számítógép felhasználói szintű ismerete (ppt, excel, word)
 - Higgadtság, magas tűrőképesség, terhelhetőség, türelem, diplomáciai érzék
 - Legalább egy éves színházi tapasztalat

Jelentkezés írásban fényképes önéletrajzzal az igazgato@turayidaszinhaz.hu email címen lehet szeptember 5-ig.

A Turay Ida Színház felvételt hirdet díszítői munkakörbe

Elvárások:

– jó fizikai munkabírás

– színházi területen szerzett gyakorlat, büntetlen előélet

Munkakörrel kapcsolatos további információt Nemes Richárd műszaki igazgató nyújt.

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal szeptember 10-ig a semen77@gmail.com címre várják.

süti beállítások módosítása