Állás - Bér- és munkaügyi ügyintézőt keres az Újszínház

Azonnali munkakezdéssel keres bér- és munkaügyi ügyintézőt a teátrum.

Feladatok

Teljes körű bérszámfejtés (munkabérek, megbízási díjak, tiszteletdíjak, jogdíjak)
Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása
Havi adó- és járulékbevallások, KSH adatszolgáltatások elkészítése
Munkavállalók be - és kiléptetése
Év végi/évközi munkáltatói igazolások kiállítása (adó, jövedelemigazolás, foglalkoztatói igazolások)
Szabadság nyilvántartások vezetése
NAV, OEP, KSH ügyintézés
Kimutatások, statisztikák készítése
Tanácsadási feladatok ellátása bérszámfejtést érintő kérdésekben (tárvezetők, munkavállalók számára)

Követelmények

Legalább középfokú szakirányú végzettség (bér- és tb ügyintéző/pénzügyi-számviteli ügyintéző)
Minimum 3-5 éves bérszámfejtői tapasztalat
Orgware bérszámfejtő program ismerete előny
Microsoft Office programok (Word, Excel) magabiztos használata
Jogszabályok naprakész ismerete (Adó, tb és munkajogi törvények)
Önálló, precíz munkavégzés, együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
Előnyt jelent a színházi környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Benyújtandó iratok, igazolások

Fényképes szakmai önéletrajz

Jelentkezési határidő: 2017. március 31.

Az önéletrajzokat Fekete Mária, fekete.maria@ujszinhaz.hu e-mail címére várják a nettó fizetési igény feltüntetésével.

süti beállítások módosítása