Állás - A Váci Dunakanyar Színház közönségszervezőt keres

A váci teátrum jó szervező- és kommunikációs készséggel, valamint legalább érettségivel rendelkező kollégát keres.

Feladatok:

- Kapcsolattartás személyesen, telefonon keresztül és levelezés útján az intézményekkel, cégekkel, partnerekkel.
- Új partnerek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése, értékesítési, fejlesztési feladatok ellátása.
- Támogatni a színház művészi és művészeti dolgozóinak munkáját.
- A saját és befogadandó előadások, a bérletek, a színház eseményeinek népszerűsítése.
- Foglalások kezelése.

kozonsegszervezo.jpgIllusztráció (forrás: Váci Dunakanyar Színház)

Elvárások:

- Jó szervezőkészség
- Jó kommunikációs készség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Legalább érettségi

Előny: jogosítvány és saját gépkocsi

Azonnali kezdéssel várjuk a jelentkezőket.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, az info@vacidunakanyarszinhaz.hu email címen lehet.

süti beállítások módosítása