Bodor Tibor

a témát nyitotta: miklos | 2007. május 6. vasárnap, 02:00

új hozzászólás

ltoth45 | 2013. május 19. vasárnap, 22:10

Természetesen, hiszen édesanyám unokatestvére Tibor bácsi!

Sajnos alig-alig találok róla valamit, egy filmet, jó lenne szindarabot is találni.

Wass Albert Funtinelli boszorkány c. regényét is Ő olvasta fel, archiv felvétel, de legalább meg van.

válasz erre

panni1968 | 2008. július 11. péntek, 10:24
simple forum | Mennyei páholy
Szinészlexikon, 1991
válasz erre

Naska | 2008. február 11. hétfő, 23:34
Napközben privát- sapka, aktatáska -, de esténként színész lett, aki jellegzetes hangjával és játékával képes volt összeszorítani a nézõ szívét. Én köszönettel a színészre emlékezem.
Ma van a születésnapja.
válasz erre
előzmény: #

pikszi | 2007. május 7. hétfő, 17:47

Naska | 2007. május 7. hétfő, 09:01
Hogyne emlékeznénk. Nemcsak verset mondott szépen, hanem jelentõs alakításai voltak a Madách Színházban.
A Vágy villamosában -Pécsi Sándortól vette át a szerepet- Tolnay Klári partnere volt. Az elõadást olyan nagy sikerrel játszották, és oly' annyira a figyelem központjában állt, hogy a nagynevû partnerek mellett nem kis kockázat volt átvenni ezt a szerepet. Bodor Tibor részese lett a sikernek.
válasz erre

témaindító

miklos | 2007. május 6. vasárnap, 13:08
Ki emlékszik?
Boldogult egyetemista koromban a Mûegyetem melletti Bertalan Lajos utcában gyakran találkoztam vele reggelente. Aktatáskával a hóna alatt ballagott a villamosmegálló felé.
Akkoriban õ volt az egyik legszebb hangú színész -30(!) éve). Most viszont nyomát sem találom a szinhaz.hu portálon. Emlékszik rá valaki?
válasz erre
1 hozzászólás